Auto szkoła

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Wyszukaj stronę        Auto szkoła Łódź

Auto szkoła Łódź
Profesjonalna auto szkoła, Łódź. ul. Wyszyńskiego 97. Jako kierowca zobaczysz świat z całkiem innej perspektywy. Nauczamy i pokazujemy Ci jak mądrze i bezpiecznie poruszać się po drogach. Zapraszamy auto szkoła expert.
http://www.autoszkolaexpert.pl

Ośrodek Szkolenia Kierowców PW CEL

Ośrodek Szkolenia Kierowców PW CEL
Ośrodek Szkolenia Kierowców Ptzedsiębiorstwo Wielobranżowe CEL prowadzi kursy prawa jazdy kat. B teoretyczne i praktyczne, podstawowe, dodatkowe i uzupełniające. Zajęcia odbywają się w grupach do ośmiu osób. Płatność za kurs można rozłożyć na nieoprocentowane raty.
http://www.pwcel.pl

Szkoła nauki jazdy łódź

Szkoła nauki jazdy łódź
Auto szkoła Pilot to znakomita szkoła nauki jazdy z Łodzi. Jeśli macie zamiar opanować dogłębne umiejętności kierowania samochodem, zapraszamy na kursy na prawo jazdy łódź. Obecnie organizujemy kursy prawa jazdy łódź kategorii B. Nasza siedziba mieści się w korzystnym miejscu przy ul. Piotrkowskiej 60. Właśnie tutaj odbywa się teoretyczna część kursu.
http://www.szkolapilot.pl/

Nauka jazdy Dąbrowa Górnicza

Nauka jazdy Dąbrowa Górnicza
Zapraszamy Państwa na witrynę Ośrodka Szkolenia Kierowców "WOJCAR" w Dąbrowie Górniczej. Instruktorzy firmy "WOJCAR" są to wykwalifikowani profesjonalisci, którzy dbają o zaliczenie egzaminów przez swoich kursantów. Dzięki temu zdawalność naszych Klientów jest niesłychanie duża. Celem firmy "WOJCAR" jest to, ażeby kursanci zdawali zapierwszym podejściem oraz mogli polecić nasze usługi innym. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia witryny www.wojcar.pl i zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
http://www.wojcar.pl

Nauka jazdy w Kielcach

Nauka jazdy w Kielcach
Jeżeli zależy Ci na tym, aby jak najlepiej zdać egzamin na prawko, to zapraszam do mnie. Jestem instruktorem nauki jazdy, który do każdej osoby podchodzi indywidualnie, bezstresowo i z pełnym szacunkiem. Oferuję pełny kurs jazdy kategorii B, a także jazdy dodatkowe (doszkalające). Po prostu - zapisując się do mojej szkoły możesz tylko zyskać. Nie zwlekaj więc dłużej - zapraszam.
http://www.dobrejazdy.pl

Wymiana opon

Wymiana opon
Właściwym rodzajem gum są takie, które posiadają bieżnik symetryczny. Chodzi tutaj o to, że każda ze stron bieżnika ma ten sam kształt. Są też one o wiele prostsze w montażu. Takie gumy mają niższe opory toczenia i są mniej hałaśliwe. Jednakże największą wadą ich jest słabe odprowadzanie wody, w wyniku czego narażają one nas na większe zagrożenie związane z aquaplaningiem. Oprócz tego wydłużają drogę hamowania.
http://wybierajopony.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008