Szkolenia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Wyszukaj stronę        Opłata produktowa

Opłata produktowa
Audyt produktowy to przegląd środowiskowy przedsiębiorstwa pod kątem realizacji zobowiązań wynikających z ustawy o opłacie produktowej oraz ustawy o opakowaniach i odpadach opakowaniowych. Na stronie szczegółowe informacje o usłudze a także informacje o tym jak zamówić audyt, opis firmy przeprowadzającej audyt, wiadomości o audytorach. Na stronie znajdują się także akty prawne, z którymi związane są: sprawozdania OŚ-OP1, opłata produktowa, sprawozdania opak.
http://www.audytproduktowy.eu

Szkolenia z obslugi klienta

Szkolenia z obslugi klienta
Witryna internetowa AMB training experts z Poznania.Posiadamy w ofercie kursy z zakresu przygotowania podejścia do klienta oraz szkolenia kierowników. Dzięki zebranemu doświadczeniu za granicami naszego kraju możemy obrócić godziny teorii w dostępną mądrość, gotową do użytku. Aby szły w słuszną stronę przeprowadzamy wiele działań mających na celu analizę wymagań klienta oraz dostosowanie i organizację przebiegu kursów. Szkolenia naszej firmy są wyposażone w dużą ilośc ciekawych i użytecznych metod, które sprawią że staną się z naszych klientów pewnych liderów czy kierowników.
http://www.ambtraining.com.pl

Ośrodek Szkolenia Kierowców PERFEKT

Ośrodek Szkolenia Kierowców PERFEKT
Ośrodek szkolenia kierowców PERFEKT, zapraszamy wszystkich na kurs prawa jazdy, którzy chcieliby zdobyć umiejętności potrzebne do prawidłowego zachowania się za kierownicą samochodu, na kurs prawa jazdy w Poznaniu, profesjonalna nauka jazdy samochodem oraz szkolenie teoretyczne, wysoka zdawalność, jazdę w przyjemnym klimacie. Specjalne metody nauczania - bez stresu, nauka jazdy na najwyższym poziomie. Doświadczeni instruktorzy kulturalni, wykwalifikowani i cierpliwi, oraz samochody takie jak na egzaminie. Łukasz Pijanowski 606-914-469, prowadzimy naukę jazdy w miejscowościach takich jak Szreniawa, Komorniki, Chomęcice, Walerianowo, Plewiska, Luboń, Konarzewo, Stęszew, Poznań
http://www.oskperfekt.com.pl

Nauka jazdy Kraków

Nauka jazdy Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców WILKAR z Krakowa zaprasza na kursy na prawo jazdy: kategoria B. Oferujemy również jazdy doszkalające i uzupełniające. Stronę tę przygotowaliśmy wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom. Znajdziecie tu wszystkie informacje o naszej Szkole Nauki Jazdy,
http://www.wilkar.pl

Usługi informatyczne

Usługi informatyczne
ITSelect jest firmą oferującą usługi z szeroko rozumianej branży informatycznej. Przede wszystkim, organizuje ona szkolenia w bardzo szerokim zakresie, pozwalające na zwiększenie kwalifikacji nauczycieli czy też pracowników różnych firm. Oprócz tego oferta zakłada także tworzenie oraz wdrażanie aplikacji, które na wielu płaszczyznach bardzo ułatwiają organizację pracy w każdym przedsiębiorstwie. Dopiero dzięki takim usługom można w pełni zacząć korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą informatyka.
http://www.itselect.pl

UrbiCMS 2008