Szkolenia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Wyszukaj stronę        IDEA TRAINER HOUSE

IDEA TRAINER HOUSE
ITH organizacja szkoleniowa IDEA Trainer House, zajmuje się organizacją szkoleń zamkniętych dla firm- in-company, specjalizujących się głównie w prowadzeniu szkoleń biznesowych, menedżerskich, handlowych i interpersonalnych. Nasze warsztaty cechuje fachowość w każdym aspekcie, nowatorskie metody szkoleniowe oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta. I to nas właśnie wyróżnia na tle innych organizacji tego typu. Każdy z planów szkoleniowych, poprzedzony jest analizą. Dzięki temu jesteśmy w stanie wskazać właściwe narzędzia i metody doskonalenia kompetencji i rozwoju pracowników. Projekty szkoleń uwzględniają potrzeby szkoleniowe, kontekst gospodarczy, swoistość branży, poziom zaawansowania i specyfikę grupy oraz strategię Firmy.
http://www.ith24.pl

Akademia masażu

Akademia masażu
Akademia masażu to przyjazna atmosfera, profesjonalni instruktorzy, duża dawka wiedzy, zarówno teoretycznej jak również praktycznej. Nasz szkoła masażu oferuje szkolenia, szkolenia i kursy masażu: klasycznego, orientalnego, kosmetycznego i innych. Każdy kto chce dostać edukację z zakresu masażu, a oprócz tego usług terapeutycznych znajdzie w mojej ofercie coś dla siebie. Pracujemy w niewielkich grupach szkoleniowych, kładąc kluczowy nacisk na część praktyczną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie http://akademiamasazu.pl.
http://akademiamasazu.pl

Platforma LMS

Platforma LMS
Jeśli jesteś pracownikiem dużej firmy i lubisz osiągać nowe cele i umiejętności, to zapewne platforma e-learningowa LMS zainteresuję Cię. Materiały w niej zawarte są tak zaprojektowane, aby pobudzały kreatywność kursantów i zmuszały do myślenia. W połączeniu ze zorganizowanym systemem powtórek, efektem jest szybkie przyswojenie nawet najtrudniejszego materiału.
http://e-learning.bcintermedia.pl/platforma-lms/

Kursy it hostuj

Kursy it hostuj
Interesujesz się informatyką? Szukasz szkoleń, które podniosą w szczególny sposób Twoje umiejętności w tej dziedzinie? Jeśli tak jest to zademonstrowany w tym miejscu portal jest perfekcyjnym miejscem dla Ciebie. Odnajdziesz tu albowiem szkolenia Microsoft oraz szkolenia EFS, które też są związane z informatyką. Szkolenia IT są coraz częściej poszukiwane przez początkujących jak też specjalistów z branży informatycznej. Umożliwiają one otrzymanie certyfikatów, które następnie przyczyniają się do rozwoju kariery zawodowej.
http://hostuj.com.pl

Szkolenia BHP

Szkolenia BHP
Nasza firma zajmuje się bezpieczeństwem pracowników. Zapewniamy wysoki standard świadczonych przez nas usług. Prowadzimy kompleksowe kursy, które zapewnią Państwu komfort i ochronę w pracy. Przeprowadzamy kursy przygotowawcze i periodyczne, ogólne i stanowiskowe. Nasze warsztaty zapewnią kandydatowi merytoryczną wiedzę i praktyczne kompetencje. Działalność naszej firmy jest o tyle ważna, że może uratować komuś życie przed feralnym wypadkiem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
http://hsw24.pl/

UrbiCMS 2008