Szkolenia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w referacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Kursy trenera Kraków i Katowice

Kursy trenera Kraków i Katowice
Czy chciałbyś skorzystać z okazji otrzymania słów motywacji, a być może również cennych rad od kilku osób którym udało się odnieść sukcesy jakie już niedługo stanie się Twoim współudziałem. Najistotniejszą ideą treningu personalnego jest określenie celów i potrzeb każdej osoby. Ćwicząc w naszej akademii nie jesteś konsumentem trenującym według szablonowych schematów, stajesz się nierozłączną częścią naszej społeczności, w której każdy ma kontakt z innymi osobami. Nasza akademia to przede wszystkim praca według najnowyszych trendów oraz procedur treningowych wraz z wykorzystaniem najróżnorodniejszych narzędzi. Nasze szkolenia prowdzimy w Krakowie i Katowicach. Nasza Akademia BSAcademy.pl to inspiracja, aktywność i SUKCES!
http://bsacademy.pl

Eko driving

Eko driving
Szkoła bezpiecznej jazdy została stworzona w celu prowadzenia szkoleń i treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy przeprowadzane jest mobilnie w każdym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza eliminację ryzyka drogowego przez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy to szkolenie eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu miejskim. Jazda defensywna bazuje na przewidywaniu zagrożeń i rozmyślnie ich unikanie poprzez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest bardzo często zamawiane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe prowadzimy na dowolnych pojazdach.
http://szkolabezpiecznejjazdy.pl

PAIZ Konsulting Sp. z o.o.

PAIZ Konsulting Sp. z o.o.
PAIZ to specjaliści, którzy mogą pomóc zmienić Twoje podejście do własnego biznesu oraz firmy. Firma prowadzi szkolenia, dotyczące różnych gałęzi działalności. Są to na przykład: szkolenia sprzedażowe, menedżerskie, a także negocjacyjne. Mogą z nich czerpać wiedzę zarówno sami właściciele firm, jak również handlowcy, doradcy klienta, a także inni pracownicy. W trakcie zajęć wykorzystanych zostaje dużo najnowszych rozwiązań, opracowywanych przez ekspertów z krajów z całego świata. Każde szkolenie będzie dostosowane do konkretnego przypadku, a także charakterystyki firmy i branży. Więcej wiadomości znajdziecie na stronie internetowej Polsko-Amerykańskiego Instytutu Zarządzania.
http://www.paiz.com.pl

Henc i spółka

Henc i spółka
Firma Pawła Henca jako pierwsza w naszym kraju oferuje kursy on-line, dzięki którym możesz zyskać uprawnienia Animatora Sportu i Rekreacji. Całość będzie trwać jedynie 4 dni, a zyskasz dzięki niemu dożywotni i ważny w całym kraju, certyfikat. Jest to więc idealne rozwiązanie, jeżeli pragniesz szybko rozpocząć pracę w zawodzie. Dzięki opisywanym uprawnieniom będziesz mógł pracować m.in. na wycieczkach szkolnych, zawodach sportowych, koloniach oraz przy podobnych imprezach z dziećmi, a także młodzieżą. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie www.
http://animatorsportuirekreacji.pl

Psycholog olsztyn- Waszkiewicz

Psycholog olsztyn- Waszkiewicz
Pomaganie ludziom pokazało, że nawet profilaktyczne ubezpieczenie swojego czasu i przyszłości w formie coachingu pozwoliło na oszczędzenie czasu i marnowanie się w pracy, w której nie widziano sensu. Jako długoletni psycholog pomaganie ludziom stało się powołaniem - gwarancja zadowolenia jest potwierdzona, chociażby przez wiele certyfikatów i poleceń klientów. Pracownia znajduje się w Olsztynie, w województwie warmińsko-mazurskim, jednak konsultacje i sesje mogą być również prowadzone przez Skype. Już pierwsza sesja pozwoli na rozjaśnienie umysłu i znalezienie nowej drogi. Każda usługa z zakresu jest najwyższej jakości i będą Państwo zadowoleni z podjęcia współpracy.
http://www.pracowniawaszkiewicz.pl

UrbiCMS 2008