Szkolenia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Audyt floty dla wielkich firm

Audyt floty dla wielkich firm
Szkolenia floty prowadzone jest przede wszystkim dla uczestników ruchu drogowego w celu poprawy bezpieczeństwa i ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota cechuje się minimalnym wskaźnikiem wypadkowości oraz zminimalizowanymi wydatkami na utrzymanie taboru. Zanim rozpoczniesz wdrażanie zmian powinieneś wykonać audyt floty. Szkolenie flotowe polegają na poznaniu i wykorzystaniu metod jazdy związanej z eco drivingiem i defensywną jazdą. Idealnym rozwiązaniem edukacyjnym jest innowacyjny program BHP kierowcy, pokazujący niebezpieczeństwa mogące pojawić się przez nieuwagę kierujących.
http://www.szkoleniefloty.pl

Powiązanie pikniku i nauki

Powiązanie pikniku i nauki
Dzień bezpieczeństwa to kapitalna inicjatywa, która przynajmniej raz do roku powinna być przeprowadzana w każdej firmie. Bezpieczeństwo pracowników jest sprawą priorytetową. Udział każdego człowieka w dniu bezpieczeństwa znacząco zwiększa jego bezpieczeństwo i redukuje zagrożenia w pracy. Około 85 % wszystkich wypadków ma miejsce w przedsiębiorstwach które nie organizują dnia BHP. Dzień BHP to najlepszy pomysł na zorganizowanie edukacyjnej imprezy w Twojej firmie.
http://www.dzienbezpieczenstwa.com.pl


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 dalej>UrbiCMS 2008