Szkolenia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.

Wyszukaj stronę        Paszport bezpieczeństwa

Paszport bezpieczeństwa
Firma infinitysign zajmuje się kursami, egzaminowaniem a także certyfikacją z zakresu bezpieczeństwa pracy w warunkach niebezpiecznych. Odkąd Polska dołączyła do krajów Unii Europejskiej polscy pracownicy z łatwością mogą podejmować pracę na rynkach zagranicznych, na których istnieje coraz większe zapotrzebowanie na fachowców. Trzeba jedynie spełnić określone warunki, jak na przykład dysponować certyfikatem SCC/VCA. Są to niezbędne zaświadczenia uznawane na całym świecie, konieczne w pracach o podwyższonym ryzyku wypadku. Certyfikat ten, podobnie jak szkolenie BHP w Polsce, stanowi dokument poznania praw bezpieczeństwa pracy.
http://www.certyfikat-vca.pl/

Coaching

Coaching
Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje.
http://www.szkolacoachow.com.pl

Szkolenia w Krakowie - Skills Up!

Szkolenia w Krakowie - Skills Up!
Szkolenia otwarte umożliwiają rozwój wielu kompetencji, które są kluczowe dla rozwoju zawodowego. Szkolenia dla firm Kraków mogą okazać się bardzo pomocne w kontekście postawy w relacjach z klientami, pozyskiwania nowych klientów, lub rozwoju umiejętności menadżerskich. Szkolenia otwarte to ogromna szansa na rozwój zawodowy i awans społeczny.
http://skillsup.pl

Coach o rozwoju osobistym

Coach o rozwoju osobistym
Przez swoją działalność chcę przyczynić się do wzrostu znaczenia rozwoju osobistego. Moim celem jest niesienie pomocy w osiąganiu celów. Zdarza się, że kiedyś uznałeś iż skończył się czas edukacji i czas rozwoju. Tak nie jest. Musisz mieć świadomość, że rozwój człowieka trwa przez całe życie.
http://zainwestujwsiebie.com

Szkolenie Asertywność Wrocław

Szkolenie Asertywność Wrocław
Firma szkoleniowa LNP Wrocław przeprowadza projekty, których założeniem jest wspieranie właścicieli małego biznesu i instytucji oświatowych. Organizowane są u nas między innymi szkolenia sprzedażowe, a ponadto proponujemy zajęcia z zarządzania czasem własnym i kontrolowania stresu.
http://www.lnp.com.pl/

Nauka Jazdy LIDER Bielsko-Biała

Nauka Jazdy LIDER Bielsko-Biała
Ośrodek nauki jazdy LIDER zajmuje się profesjonalną organizacją kursów na prawo jazdy kategorii B. Jesteśmy szkołą zrzeszającą starannie wyselekcjonowanych instruktorów, pod względem kompetencji oraz nauczania prawidłowych technik jazdy. Nasi instruktorzy wykonują swoją prace z ogromna pasją. Cechują się duża cierpliwość i wyrozumiałość co przekłada się na zdobyte umiejętności przyszłych kursantów oraz szybkie i bezstresowe zdanie egzaminu państwowego. W naszym ośrodku to kursant jest najważniejszy!
http://www.prawojazdy-bielsko.pl

UrbiCMS 2008