Szkolenia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.
E-Almatur. Polecamy biuro podróży E-Almatur .
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Szkolenia BHP Warszawa

Szkolenia BHP Warszawa
Specjaliści ds. bhp i ochrony ppoż. z firmy BHP-Expert zapraszają na wymagane prawem szkolenia bhp wstępne dla nowozatrudnionych pracowników oraz szkolenia okresowe. Szkolenia są wykonywane na terenie województwa mazowieckiego - Ostrołęka, Wyszków, Ostrów Mazowiecka i Warszawa. Firma oferuje również sporządzenie dokumentacji powypadkowej, oceny ryzyka zawodowego oraz instrukcji bhp. Zapewniamy promocyjne ceny na stałą obsługę firm w zakresie bhp i ppoż.
http://www.szkolenia-bhp-warszawa.pl

Rekrutacja i Selekcja Pracowników

Rekrutacja i Selekcja Pracowników
Skuteczna Rekrutacja i Selekcja Pracowników – oficjalna strona i blog. Najnowsze metody i techniki rekrutacji i selekcji pracowników. Dowiedz się jak zatrudniać najlepszych pracowników w procesie skutecznej rekrutacji i selekcji pracowników. Rekrutacja i selekcja pracowników - darmowe szkolenia video. Doradztwo personalne i szkolenia stacjonarne.
http://www.metarekrutacjaiselekcja.pl/

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna i Autoprezentacja – to doradztwo zawodowe i coaching kariery na światowym poziomie. Rozmowa kwalifikacyjna i Autoprezentacja – Poznaj najtrudniejsze pytania i najlepsze odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej prosto od od Head hunterów, Rekruterów firm z listy 100 oraz Najwybitniejszych handlowców i prezenterów. Szukanie pracy - Dowiedz się jak szukać pracy, gdzie szukać pracy, jak dostać pracę – szkolenia, kursy i warsztaty.
http://www.rozmowakwalifikacyjna.com.pl

Kursy Zawodowe Rzeszów

Kursy Zawodowe Rzeszów
Centrum Oświata w Rzeszowie gwarantuje szeroką ofertę, w ramach której dostępne są: szkoły policealne, zajęcia nauki języka oraz kurs fotograficzny. Zakres przeprowadzanych u nas kursów językowych jest szeroki i stale polepszamy ofertę. Posiadamy dobrze wyposażone, przestronne sale szkoleniowe i samych najlepszych wykładowców. Ogromnym zainteresowaniem darzone są takie zajęcia jak: kursy zawodowe, okresowe szkolenia BHP, kursy kadry i płace, a także kursy dla opiekunów osób starszych. Oferujemy także zajęcia przygotowania do prowadzenia własnej działalności. Uczestnicząc w kursach nauki języków obcych można liczyć na specjalne rabaty.
http://www.oswiata.rzeszow.pl/

Kurs kosztorysowania

Kurs kosztorysowania
Na dodanej WWW chcielibyśmy przedstawić i jednocześnie zachęcić do uczestnictwa oraz polecić wszystkim specjalistom, czy też pracownikom, którzy zajmują się wykonywaniem kosztorysów, nasz cykl kursów. Jeśli wydaje Ci się że o tworzeniu kosztorysów wiesz już wszystko, zapewne tak jest, ale my możemy Ci pokazać jak sprawnie obsługiwać oprogramami przeznaczonymi do kosztorysowania. Mamy 3 poziomy kursów w zależności od nabytych doświadczeń w budowaniu kosztorysów w programie Norma. Serdecznie zapraszamy.
http://www.szkolenia-kosztorysowanie.pl

UrbiCMS 2008