Szkolenia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Szkolenia dla rodziców

Szkolenia dla rodziców
Za pośrednictwem platformy e learningowej Cyfrowaszkola.pl każdy ma możliwość zostać szkoleniowcem. Potrzebna jest jedynie fachowa wiedza, dzięki której sporządzi się e learningowe szkolenia oraz kursy. Ich udostępnienie na platformie przebiega w prosty sposób, przy pomocy praktycznych narzędzi. Szkolenia oraz kursy internetowe umieszcza się w konkretnej grupie tematycznej, dzięki czemu osoba odwiedzająca platformę, może z łatwością znaleźć e szkolenie.
http://cyfrowaszkola.pl

Norma szkolenie

Norma szkolenie
Nasze kursy przygotowane zostały przez szkoleniowców z długoletnim doświadczeniem, fachowców z dziedziny posługiwania się informatyką dla budownictwa. Kursy odbywają się w fachowo zaopatrzonych salach komputerowych, każdy kursant posiada indywidualne stanowisko. Warsztaty dają możliwość pogłębienie wiedzy z dziedziny kosztorysowania oraz na sprawne operowanie programem do kosztorysów. Zachęcamy do uczestnictwa na nasze profesjonalne szkolenia telefonicznie lub mailowo. Jeżeli mają Państwo kolejne pytania nasi handlowcy z chęcią wyeliminują wątpliwości i odpowiedzą na nie.
http://www.kurs-kosztorysowania.com.pl

Szkolenia zawodowe

Szkolenia zawodowe
Życie to ciągła nauka. Dążenie do kształcenia samego siebie jest cechą ludzi ambitnych, chcących osiągnąc w życiu jak najwięcej. Jeśli jesteś taką osobą to nasza strona przeznaczona jest dla Ciebie. Oferujemy zbiór porad obejmujących tematyką doskonalenie kadr i szkolenia zawodowe. Mamy nadzieję że nasze materiały pomogą Wam obrać jak najlepszą drogę do sukcesu zawodowego i poszerzą edukacyjne horyzonty.
http://kursy-praca.com.pl

Salsa Kraków

Salsa Kraków
Propozycje klubów tanecznych raz za razem są ograniczone i arsenał zajęć w większości wypadków kończy się na tańcu towarzyskim i salsie. Kreacja Tańca to jeden z nielicznych klubów, który śpieszy za oczekiwaniami nabywców i obowiązującymi trendami w polskiej rewolucji tanecznej. Klub proponuje zajęcia z tańca klasycznego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zajęcia indywidualne, kursy dla par a także obszerny wachlarz fitness: hi-lo, Zumba, areobik latino, lady styling i BUP. Zajęcia są przystosowane do klubowiczów ? odbywają się rano jak i po południu.
http://www.kreacjatanca.pl

Szkolenia

Szkolenia
Szkolenia są obecnie bardzo popularnym sposobem na spędzenie czasu. Aktywny odpoczynek pozytywnie wpływa nie tylko na stan fizyczny, ale również na samopoczucie osób, którzy korzystają ze szkoleń. Wiadomo nie od dziś, że dostęp tej ?rozrywki? zależy od hobby osób, które chcą w nich uczestniczyć. Kreatywne szkolenia organizujemy 366 dni w roku. Młode osoby to jedna z największych grup docelowych. W młodym wieku chcą wypróbować czegoś nowego, przekonać się jakie zajęcia ich interesują, a jakie zajęcie nie daje im dużej satysfakcji. Zajęcia, z których warto skorzystać to kursy otwarte, które dostępne są dla każdego uczestnika, chcących skorzystać z tych zajęć.
http://wiemto.pl

UrbiCMS 2008