Szkolenia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.

Wyszukaj stronę        Mobilne planetarium

Mobilne planetarium
Planetarium mobilne Jupiter organizuje projekcje edukacyjne w specjalnej, kulistej kopule. Na jej ścianach wyświetlane są filmy przedstawiające powstanie wszechświata, galaktyki, układu słonecznego, a nawet ruch planet. Są one dostosowane do wieku oglądających. Projekcje odbywają się w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, liceach, a także w galeriach handlowych. Podczas każdego pokazu lektor tłumaczy zagadnienia z zakresu astronomii, fizyki i przyrody. Jest to wyjątkowa, innowacyjna metoda kształcenia.
http://planetarium-jupiter.pl

Wynajem sal w Katowicach

Wynajem sal w Katowicach
W oparciu o 20-letnie doświadczenie stworzyliśmy naszą nową usługę: wynajem sali konferencyjnej w Katowicach. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki: klimatyzacja, niska cena, przystępne umiejscowienie. Nasze sale wyróżnia wystrój sprzyjający przyjaznej atmosferze. Lokalizacja sal rozwiązuje kwestię dotarcia na miejsce, lokalizacja opodal dworca PKP umożliwia szybkie dotarcie do nas pieszo.
http://www.sala-wynajem.pl

Kursy-wielun.pl

Kursy-wielun.pl
Szkolenia dla firm odgrywają ważna rolę w podnoszeniu kwalifikacji pracowników i wydajności przedsiębiorstwa. Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzeja Kalemby posiada niezwykle elastyczną ofertę edukacyjną w skład której wchodzą usługi BHP dla firm, szkolenia BHP, kurs pierwszej pomocy oraz szkolenie przeciwpożarowe. Jeżeli potrzebujesz szkoleń BHP dla robotników, kierowców, pracowników biurowych lub pracowników innego szczebla koniecznie skorzystaj z oferty tej wyspecjalizowanej placówki.
http://www.kursy-wielun.pl/

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte
Ideą teamu instruktorów ośrodka treningowo-doradczego jest zwiększenie skuteczności przedsiębiorstwa przez kształtowanie kwalifikacji personalnych oraz poszerzanie wiedzy branżowej. Szkolenia dla firm są adaptowane do ich specjalności. W zakładkach na witrynie opisane zostały scenariusze konkretnych szkoleń – tu: „szkolenia sprzedaż”, „szkolenia dystrybucja”, „szkolenia telemarketing”. Przykładowo szkolenia dla handlowców to propozycja nowoczesnych narzędzi wspomagających negocjacje handlowe. Dane kontaktowe: telefon +48 22 353 82 20, e-mail – biuro@certes.pl.
http://www.certes.pl

Autoprezentacja

Autoprezentacja
Nasza firma została stworzona z myślą o rozwoju razem z organizacjami dla których świadczymy nasze usługi. Ofertę projektujemy razem z Wami. Z jakiego powodu oferta TCC jest dla Państwa unikatowa? Wspólnie z Wami dążymy do ustalenia gdzie w Państwa organizacji znajdują się obszary, których poprawa przyniesie korzystne wyniki. Chcemy aby w perspektywie kilku lat stać się jednym z istotniejszych firm w Polsce które najmocniej wpływają na ewolucje firm.
http://www.tcc-cargo.edu.pl

UrbiCMS 2008