Język polski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Wyszukaj stronę        Polski dla obcokrajowców

Polski dla obcokrajowców
Zajmujemy się profesjonalnym kursem języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy profesjonalne i wysoce wyspecjalizowane kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i referencjami. Kursom towarzyszy autorski program nauczania.
http://po-polsku.eu

Odpowiedzi z matury z polskiego

Odpowiedzi z matury z polskiego
Serwis stworzony z myślą o osobach, które wymagają pomocy na myśl egzaminu maturalnego, poprawki i wielu innych treści. Poza tym, znajdziesz tu też odpowiedzi z matury, a co więcej porady i materiały na rzecz owego egzaminu. Nie zastanawiaj się ani sekundy więcej, w prosty sposób wejdź i poznaj się z informacją, która uprości Twoje wejście w dorosłe życie z pozytywnie zaliczonym egzaminem dojrzałości - GitMatura.
http://www.gitmatura.pl

Słownik synonimów online

Słownik synonimów online
Synonimy-online to internetowy słownik wyrazów bliskoznacznych, w którym hasła podzielone są na grupy znaczeniowe. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób możesz dopasować interesujący Cię synonim. Strona posiada bardzo obszerną bazę, którą każdego dnia staramy się rozbudowywać. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
http://www.synonimy-online.pl

prezentacje maturlane

prezentacje maturlane
Matura to jednej z najważniejszych egzaminów w życiu każdego człowieka. Każdy chce do niej odpowiednio się przygotować, aby zaliczyć ja na dobrym poziomie. Potrzebujesz wskazówek jak dobrze napisać prezentację? Szukasz wskazówek jak napisać prezentację maturalną? Pomożemy ci udzielając praktyczne porady. Na naszej stronie internatowej poznasz przykłady ubiegłorocznych prezentacji maturalnych. Na ich przykładzie wyjaśniamy, w jaki sposób najlepiej przygotować się do zdania egzaminu maturalnego.
http://prezentacjamaturalna.gao.pl

Polski dla obcokrajowców Easypolish

Polski dla obcokrajowców Easypolish
Wypatrują Państwo doświadczonych szkoleń języka polskiego online? Kursy indywidualne oraz grupowe, zajęcia z prelegentami, bezmiar ćwiczeń oraz lekcji również dla dorosłych oraz maluchów. Oto szkoła języka polskiego Easy Polish dla obcokrajowców. Zapewniamy materiały edukacyjne i możliwość szkolenia przez skype. Na domenie internetowej prezentujemy pełną ofertę - uprzejmie zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej oferty oraz do rozpoczęcia współpracy.
http://easypolish.com.pl

księgarnia internetowa matras

księgarnia internetowa matras
Myśli o corocznych zakupach podręczników psują ci dzień? Nie martw się! Dzięki księgarniom matras skompletujesz cały zestaw rzeczy potrzebnych w szkole o wiele łatwiej, szybciej, a przede wszystkim taniej. Przekonaj się ile czasu i pieniędzy możesz oszczędzić dzięki matrasowi. Zamówione podręczniki odbierzesz za darmo w jednej z stacjonarnych księgarni lub zostaną dostarczone prosto do twojego domu. Istniej też możliwość odbioru w promocyjnej cenie, w kiosku ruchu wraz z twoją codzienną gazetą.
http://www.matras.pl/podreczniki


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008