Język polski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pompa ciepła Powietrze woda. Pompa ciepła Powietrze woda (547)
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
busy dania polska. busy dania polska (130)

Wyszukaj stronę        Dyktanda online

Dyktanda online
Dyktanda online, weź udział w dyktandzie sprawdź swoją pisownie, zapoznaj się z zasadami pisowni polskiej. Na stronie można znaleźć wszystko czego potrzebujesz do nauki ortografii, znajdują się na niej zasady pisowni polskiej, można wziąć udział w wirtualnym dyktandzie. Nie radzisz sobie z błędami ortograficznymi wejdź sprawdź się rozwiązując dyktando.
http://dyktanda.info

Etymologia - pochodzenie nazw

Etymologia - pochodzenie nazw
Pochodzenie nazw przedmiotów, tworzyw, codziennego użytku, potraw jak pizza, imion i nazwisk znaczenie. Zobacz skąd wzięło sie Twoje imię, skąd Twoje nazwisko a skąd pochodzi nazwa Internet czy komputer.
http://skadnazwa.pl/

Analiza poezji w Szkolny Zeszyt

Analiza poezji w Szkolny Zeszyt
Szkolny Zeszyt to serwis skupiający się na aktualnych potrzebach uczniów liceów i gimnazjów w zakresie nauki języka polskiego i przygotowania się do czekających młodzież testów gimnazjalnych czy matury. W serwisie znaleźć można trafne omówienia lektur i dokładne analizy i interpretacje wierszy na wysokim poziomie. Obok streszczeń i opracowań użytkownicy mają też sposobność ze skorzystania z wielu artykułów stanowiących przykładowe wypracowania, nie tylko na język polski, ale na takie przedmioty jak wos, religia, p.o.; wszędzie tam, gdzie uczeń spotyka się z wymogiem stworzenia dłuższej pisemnej wypowiedzi na nietypowe tematy. Wśród wielu rzetelnych i ciekawych artykułów polecamy przedstawienie twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.
http://szkolnyzeszyt.edu.pl

Przysłowia, aforyzmy, cytaty

Przysłowia, aforyzmy, cytaty
Serwis www.e-przyslowia.pl to ogromna baza zawierająca przysłowia, złote myśli i cytaty. Takie sentencje wyśmienicie sprawdzą się na różnego rodzaju wpisy do pamiętnika lub też opisy Gadu Gadu. Serwis posiada całą bazę przysłów zredagowaną alfabetycznie, dzięki czemu znalezienie interesującego nas przysłowia jest szybkie.
http://www.e-przyslowia.pl

Projekty Unijne

Projekty Unijne
Zespół Pably tworzą eksperci od długiego czasu związani z mediami. Bogate doświadczenie uzyskane w tym okresie w ogólnopolskich agencjach sprawia, że są znawcami w swojej branży. Pably przygotowuje kontent do magazynów, gazet oraz na serwisy internetowe. Z racji współpracy z dziennikarzami z radia, telewizji, prasy i internetu oferuje odbiorcom wysokiej jakości teksty z dowolnej sfery: notki, artykuły, reportaże itp. W media relations czyli w budowaniu wartościowego obrazu firmy, produktu, czy przedsięwzięcia w odniesieniu do przedstawicieli mediów i blogosfery korzystne układy z dziennikarzami są podstawą sukcesu.
http://http://www.pably.pl

Streszczenia lektur, opracowania

Streszczenia lektur, opracowania
Czytanie lektur nie każdemu sprawia przyjemność. Często brakuję czasu lub po prostu chęci by zgłębiać psychologiczne motywy jakimi kierowali się bohaterowie lub jaki odgrywa sens świat przedstawiony w danym utworze literackim. Z pomocą przychodzą eksperci, którzy swoimi opracowaniami dają nam szansę w szybki i prosty sposób poznania wiedzy do której nie każdy potrafi odnaleźć „drogę” w pojedynkę. Motywy literackie (snu, przemijania, piekła itd.) są opisane w obfity sposób co pozwala na korzystanie z tych treści uczniom, którzy już posiadają dużą wiedzę ale i tym którzy nie radzą sobie w profilu humanistycznym równie dobrze co koledzy bądź koleżanki.
http://polski.edu.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008