Prawo jazdy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .

Wyszukaj stronę        Prawo jazdy Rybnik

Prawo jazdy Rybnik
Myślisz o zrobieniu prawa jazdy? Dobrze trafiłeś! Zapewnimy Ci wszystko co najważniejsze - profesjonalne kursy, jazdy, badania lekarskie, plac manewrowy oraz najlepszych instruktorów. W poprzednich ośrodkach niewiele się nauczyłeś? Nie ma problemu, u nas znajdziesz jazdy dodatkowe na najwyższym poziomie, ale w najniższych cenach. Jazdy prowadzimy w autach Fiat Punto Grande oraz Toyota Yaris. U nas najlepiej przygotujesz się do egzaminu w WORD Rybnik!
http://www.oskidea.pl

Prawo Jazdy

Prawo Jazdy
Kurs na prawo jazdy łączy teorię z praktyką. Składa się z wykładów, na których jest przekazywana wiedza teoretyczna i z jazdy (po mieście i na placu manewrowym). Te działania mają na celu przygotowanie klienta do egzaminu na prawo jazdy aby jego wynik był pozytywny i aby osoba ubiegająca się o ten dokument go otrzymała. Prawo jazdy 2011 jest programem, który pomoże Ci w przygotowaniu do części teoretycznej egzaminu, oprócz wykładów. Zawiera on testy z aktualnymi pytaniami, kodeks ruchu drogowego, opisane znaki drogowe, opis budowy technicznej pojazdów występujących w ośrodkach WORD oraz alkomat pozwalający wyliczyć czas pomiędzy spożyciem alkoholu a prowadzeniem samochodu.
http://twoje-prawo-jazdy.pl

Nauka jazdy Kraków

Nauka jazdy Kraków
Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP w której to nauka jazdy prowadzona jest w przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Instruktorzy pracujący w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to zaawansowani instruktorzy jazdy którzy posiadają bardzo duży staż pracy w Policji Drogowej. Nauka jazdy w Biel MotoGP pozwoli Ci na opanowanie jazdy na motorze lub samochodem. prawdź sam!
http://www.bielmotogp.pl

Nauka jazdy KrzychuL

Nauka jazdy KrzychuL
Nie zrobiłeś jeszcze kursu prawa jazdy a chciałbyś już jeździć samochodem? Zadzwoń do Nauka jazdy KrzychuL i przyjdź do nas! Proponujemy jazdy doszkalające oraz kursy na prawo jazdy kategorii B. Nasza lokalizacja to peryferia Dąbrowy Górniczej, ale to my dojeżdżamy do kursanta, więc nie martw się, że mieszkasz w innej dzielnicy Dąbrowy Górniczej lub Sosnowca. Do Twojej dyspozycji są doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy. Naszym celem jest, aby nauka jazdy w ramach kursu prawa jazdy oraz jazd doszkalających prowadzona była na tych samych trasach co egzamin ale nie tylko. W końcu prawo jazdy robimy na wszystkie drogi! Naszym partnerem w szkoleniu jest OSK HENIO - Sosnowiec. Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki!
http://www.krzychul.pl

Nauka jazdy Poznań

Nauka jazdy Poznań
Chciałbyś móc samodzielnie kierować samochodami, jednak brak ci odwagi do rozpoczęcia nauki jazdy? Sprawdź Delfin - ośrodek szkolenia kierowców Poznań, a otrzymasz tam pomoc, dzięki której dostanie prawa jazdy będzie tylko kwestią czasu. Oczekują tam zawodowi instruktorzy, profesjonalnie przyszykowane samochody jak również pomoc przy załatwianiu czynności urzędowych związanych z prawem jazdy. Delfin ? nauka jazdy Poznań to przyjazny ośrodek dla każdego!
http://www.oskdelfin.pl


<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008