Studia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl

Wyszukaj stronę        Kursy komputerowe Szczecin

Kursy komputerowe Szczecin
Szkoła wyższa Maius College w Szczecinie zaprasza wszystkich chcących rozbudować swoją wiedzę w dowolnym kierunku studiów. Szkoła proponuje jednoroczne i dwuletnie darmowe studium z wziętych kierunków i ciekawe szkolenia dokształcające pomagające usprawniać pracę i uzyskiwać w niej sukcesy. W Maius College stawiamy na jakość a nie na ilość, to właśnie z tego powodu pracodawcy delegują swych pracowników na kursy właśnie do naszej szkoły.
http://maius.pl

Szkolenia Katowice

Szkolenia Katowice
PAM Center zostało utworzone w 1995 roku na mocy współpracy między Wydziałem zarządzania Uniwersytety Łódzkiego i University of Maryland. Kody MBA są układane poprzez PAM Center jest to jeden z pierwszych projektów tego stylu. Przez 20 Lat biegłości, osiągnął popularność w kręgach firmowych. Poprzez kooperację z University of Maryland, prawie każdy uczestnik który ukończy kurs MBA dostaje zezwolenie jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Usa.
http://pamctr.uni.lodz.pl

Uczelnie

Uczelnie
Ażeby sprawdzić, jaka jest obowiązująca propozycja szkoły wyższej do jakiej aplikujesz, wstąp. Jeżeli pracujesz, jednakże chcesz dopełnić wykształcenie podejmij studia online. Zachęcamy do skorzystania z niniejszej bazy szkół wyższych, na pewno odnajdziesz się na niej. Studiować da się w kilku wymiarach, zatem wybierz sposób, który najbardziej Ci odpowiada.
http://www.uczelnie.pl/

Jakie studia

Jakie studia
Wortal edukacyjny Opinieouczelniach.pl mieści kompleksową wyszukiwarkę uczelni publicznych albo niepublicznych na terytorium całego kraju oraz profesjonalny ranking uczelni wyższych skompilowany na podstawie szerokich parametrów. Przyszli maturzyści znajdą u nas także mnóstwo wiarygodnych informacji odnośnie egzaminów wstępnych lub programu dyscyplin w rodzaju psychologia studia niestacjonarne, filologia angielska dla lektorów, humanistyczne studia Poznań, inżynierskie studia Warszawa bądź studia medyczne na wydziale stomatologii. Wortal Opinieouczelniach.pl ? serdecznie zapraszamy do odwiedzin.
http://www.opinieouczelniach.pl

Sciągi na studia

Sciągi na studia
Serwis z sprawozdania na studia dla studenciaków. Zawiera bogatą bazę protokołów z wielu tematów na uczelniach. Oprócz tego znaleźć można także wiele przydatnych protokołów na studia. Mamy sprawozdania z elektroniki, sprawozdania z informatyki, sprawozdania przydatne na budownictwie i wiele innych materiałów dla studentów w tym także konspekty z praktyk studenckich.
http://studenthelp.pl

Informatyka

Informatyka
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej to profesjonalny ośrodek dydaktyczny kształcący przyszłych ekspertów w obszarze nauk ekonomicznych, społecznych i technicznych. Misją ośrodka jest aktywność oświatowa swoim zasięgiem obejmująca nie tyko mury uczelni ale też dedykowana mieszkańcom całego regionu.
http://www.wsb.edu.pl/studia_informatyka

UrbiCMS 2008