Studia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl
https://www.energiamalarstwo.pl. https://www.energiamalarstwo.pl
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl

Wyszukaj stronę        Trening pamięci

Trening pamięci
Warto poświęcić choćby kwadrans dziennie na to, by pomóc funkcjonować pamięci, polepszyć koncentrację, usprawnić myślenie. Mózgowi będzie łatwiej pracować, przy jednocześnie mniejszym zużyciu energii i poświęconego na wykonanie zadania czasu. Jak w 15 minut dziennie usprawnić swój mózg? Wystarczy zacząć grać w Neurogrę. To platforma treningowa, na której w ramach abonamentu dostępne są ciekawe, skonstruowane przez naukowców gry online, ćwiczące Twoją pamięć, koncentrację, logiczne myślenie i szybkość. Połącz rozrywkę z nauką i zacznij trening już dziś. Wybierz program dla siebie lub skomponuj własny. Śledź swoje postępy i rozwijaj się z Neurogrą! Zapraszamy
http://www.neurogra.pl/

Pieniądze dla studenta

Pieniądze dla studenta
Jesteśmy jeszcze mała fundacją, której zadaniem jest wsparcie młodych studentów. Przedstawiana fundacja pomaga w rozwoju studentów w branży IT. Dzięki nam możesz sfinansować nowoczesny kurs IT. Wejdź na naszą witrynę i przekonaj się o naszej propozycji.
http://mlodziwit.org

Słownik języka polskiego

Słownik języka polskiego
Serwis zawiera szeroki zasób haseł tematycznych z różnych dziedzin wiedzy. Informacje zawarte na leksykony.interia.pl są ułożone tematycznie i alfabetycznie. Rozmaitość haseł zawiera w sobie kategorie nauk ścisłych, np. fizyka, słownik z dziedziny biologii i nie tylko. Oprócz klasycznych leksykonów edukacyjnych, znajdziemy słowniki z zakresu słowników wyrazów obcych, słownik synonimów, a także słownik gwary uczniowskiej. Poza najistotniejszą treścią terminów, na stronie znajduje się wyszukiwarka do szybkiego odnajdywania potrzebnych haseł. Dla poszerzenia wiedzy ogólnej w serwisie udostępnione zostały okna z informacjami "najpopularniejsze hasła, "hasło dnia".
http://leksykony.interia.pl

Testy na aplikację adwokacką

Testy na aplikację adwokacką
Serwis testy na aplikacje jest przyrządem przeznaczonym absolwentom potrzebującym zdać testy na aplikację adwokacką. Jest to stale uaktualniana skarbnica informacji i możliwość rozwiązania testu online. To fenomenalne narzędzie zapewni porządne wyćwiczenie rozumu. Przyszykuj się z nami do istotnego dnia w twoim życiu.
http://www.testy-na-aplikacje.pl

MojaSocjologia

MojaSocjologia
Portal dotyczy zagadnień socjologicznych. Zawiera informacje przydatne dla studentów socjologii, doktorantów i osób zainteresowanych tematyką chyba jedynej spośród nauk społecznych bezdyskusyjnie zaliczanej do ich grona. Znajdziesz tutaj m.in. artykuły, referaty, porady metodologiczne, definicje pojęć, recenzje książek, biogramy i biografie osób związanych z naukami społecznymi, spis konferencji itp.
http://www.mojasocjologia.pl

Uczelnie wyższe w Polsce

Uczelnie wyższe w Polsce
Opinie o Uczelniach to portal zawierający informacje o wszystkich uczelniach wyższych w Polsce. Posiadamy informacje o uniwersytetach, politechnikach, uczelniach medycznych, uczelniach publicznych i niepublicznych. Informujemy o kierunkach studiów i zasadach rekrutacji. Użytkownicy mają możliwość oceniania szkół wyższych i przyznawania im punktów tworząc tym samym unikalny ranking. Przy pomocy informacji zgromadzonych na portalu każdy maturzysta wybierze najlepsze studia dla siebie. Opinie o uczelniach to miejsce dla wszystkich zainteresowanych merytorycznymi i aktualnymi danymi o studiach w Polsce.
http://opinieouczelniach.pl

UrbiCMS 2008