Studia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . Sprawdź

Wyszukaj stronę        Trening pamięci

Trening pamięci
Warto poświęcić choćby kwadrans dziennie na to, by pomóc funkcjonować pamięci, polepszyć koncentrację, usprawnić myślenie. Mózgowi będzie łatwiej pracować, przy jednocześnie mniejszym zużyciu energii i poświęconego na wykonanie zadania czasu. Jak w 15 minut dziennie usprawnić swój mózg? Wystarczy zacząć grać w Neurogrę. To platforma treningowa, na której w ramach abonamentu dostępne są ciekawe, skonstruowane przez naukowców gry online, ćwiczące Twoją pamięć, koncentrację, logiczne myślenie i szybkość. Połącz rozrywkę z nauką i zacznij trening już dziś. Wybierz program dla siebie lub skomponuj własny. Śledź swoje postępy i rozwijaj się z Neurogrą! Zapraszamy
http://www.neurogra.pl/

Pieniądze dla studenta

Pieniądze dla studenta
Jesteśmy jeszcze mała fundacją, której zadaniem jest wsparcie młodych studentów. Przedstawiana fundacja pomaga w rozwoju studentów w branży IT. Dzięki nam możesz sfinansować nowoczesny kurs IT. Wejdź na naszą witrynę i przekonaj się o naszej propozycji.
http://mlodziwit.org

Słownik języka polskiego

Słownik języka polskiego
Serwis zawiera szeroki zasób haseł tematycznych z różnych dziedzin wiedzy. Informacje zawarte na leksykony.interia.pl są ułożone tematycznie i alfabetycznie. Rozmaitość haseł zawiera w sobie kategorie nauk ścisłych, np. fizyka, słownik z dziedziny biologii i nie tylko. Oprócz klasycznych leksykonów edukacyjnych, znajdziemy słowniki z zakresu słowników wyrazów obcych, słownik synonimów, a także słownik gwary uczniowskiej. Poza najistotniejszą treścią terminów, na stronie znajduje się wyszukiwarka do szybkiego odnajdywania potrzebnych haseł. Dla poszerzenia wiedzy ogólnej w serwisie udostępnione zostały okna z informacjami "najpopularniejsze hasła, "hasło dnia".
http://leksykony.interia.pl

Testy na aplikację adwokacką

Testy na aplikację adwokacką
Serwis testy na aplikacje jest przyrządem przeznaczonym absolwentom potrzebującym zdać testy na aplikację adwokacką. Jest to stale uaktualniana skarbnica informacji i możliwość rozwiązania testu online. To fenomenalne narzędzie zapewni porządne wyćwiczenie rozumu. Przyszykuj się z nami do istotnego dnia w twoim życiu.
http://www.testy-na-aplikacje.pl

MojaSocjologia

MojaSocjologia
Portal dotyczy zagadnień socjologicznych. Zawiera informacje przydatne dla studentów socjologii, doktorantów i osób zainteresowanych tematyką chyba jedynej spośród nauk społecznych bezdyskusyjnie zaliczanej do ich grona. Znajdziesz tutaj m.in. artykuły, referaty, porady metodologiczne, definicje pojęć, recenzje książek, biogramy i biografie osób związanych z naukami społecznymi, spis konferencji itp.
http://www.mojasocjologia.pl

Uczelnie wyższe w Polsce

Uczelnie wyższe w Polsce
Opinie o Uczelniach to portal zawierający informacje o wszystkich uczelniach wyższych w Polsce. Posiadamy informacje o uniwersytetach, politechnikach, uczelniach medycznych, uczelniach publicznych i niepublicznych. Informujemy o kierunkach studiów i zasadach rekrutacji. Użytkownicy mają możliwość oceniania szkół wyższych i przyznawania im punktów tworząc tym samym unikalny ranking. Przy pomocy informacji zgromadzonych na portalu każdy maturzysta wybierze najlepsze studia dla siebie. Opinie o uczelniach to miejsce dla wszystkich zainteresowanych merytorycznymi i aktualnymi danymi o studiach w Polsce.
http://opinieouczelniach.pl

UrbiCMS 2008