Pomoce edukacyjne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        Kalkulator liczący średnią ocen

Kalkulator liczący średnią ocen
Jeśli jesteś uczniem i musisz obliczyć swoją średnią ocen to ta strona jest dla ciebie! Koniec męczenia się kartkami i długopisami, ten kalkulator pozwoli Ci w łatwy sposób obliczyć swoją średnią ocen. Strona obsługuje zarówno często używaną w szkołach średnich średnią ważoną jak i zwykłą średnią arytmetyczną często spotykaną w gimnazjach i szkołach podstawowych. W dodatku jeśli używasz średniej ważonej to sam możesz podać wagi, z których liczona będzie średnia. Pewnie niejednokrotnie zdarzało Ci się, że musiałeś policzyć swoją średnią w ciągu kilku minut na przerwie w szkole? Teraz to nie problem. Nasz kalkulator ma świetną stronę mobilną, która gwarantuje komfortowe liczenie nawet na niewielkich ekranach.
http://srednia.tk/

Słownik liturgiczny

Słownik liturgiczny
[url=http://slownik-liturgiczny.pl/]Słownik liturgiczny[/url] - [url=http://slownik-liturgiczny.pl/index.php? title=S%C5%82ownik_liturgiczny_-_akcesoria_liturgiczne_i_dewocjonalia]akcesoria liturgiczne[/url] i [url=http://slownik-liturgiczny.pl/index.php? title=Dewocjonalia]dewocjonalia[/url], jest to strona internetowa zawierająca niezwykle przejrzystą listę z rozwiniętymi definicjami, dużą liczbą znaczeń i wyrazów pochodnych. Słownik pomaga wspomóc nas w naszym rozwoju duchowym i pogłębianiu wiedzy na temat Wiary, Kościoła, Tradycji i życia chrześcijańskiego. Słownik przeznaczony jest zarówno dla osób wtajemniczonych w terminy i pojęcia liturgiczne, jak i dla tych, którzy w tej dziedzinie pozostają laikami.
http://slownik-liturgiczny.pl

www.zajecia-dzieciece.com.pl

www.zajecia-dzieciece.com.pl
Zajęcia dla dzieci i ich organizacja to podstawowe narzędzie w ich rozwoju. Kreatywne zabawy mogą świetnie uprzyjemnić ich czas, ucząc ich w dodatku bardzo pożytecznych rzeczy. Jest kilka rzeczy o jakie możemy zadbać czuwając nad dobrym rozwojem naszych dzieci: zabawki edukacyjne, edukacyjne gry komputerowe, szkolenia muzyczne, warsztaty plastyczne, szkolenia teatralne, ferie. Sprawdź jak kilka przyjemnej i pożytecznej rozrywki możesz zapewnić swojemu dziecku. Zapraszamy na naszą strnę www.zajecia-dzieciece.com.pl.
http://zajecia-dzieciece.com.pl

Psycholog dziecięcy Gorzów

Psycholog dziecięcy Gorzów
Psycholog dziecięcy Gorzów to wyśmienity specjalista od zachowań najmłodszych osób jak i dzieci w wieku gimnazjum i szkoły średniej. Warto korzystać z usług psycholog dziecięcy Gorzów, gdyż wcześnie zauważony problem i szybka interwencja to najszybsza droga do uporania się z problemem małego człowieka. Psycholog dziecięcy Gorzów to doświadczona i wykształcona osoba, która umie pomóc i w porę zaradzić w sprawie problemu młodych ludzi. Nie zwlekajcie Państwo tylko korzystajcie z usług i porad psycholog dziecięcy Gorzów.
http://paideia.pl

Nowe technologie iFix24.pl

Nowe technologie iFix24.pl
Na witrynie ifix24.pl wyszukasz aktualne wiadomości o kreowanych osiągnięciach naukowych. Witrynę tworzy grupa młodych osób, którzy pragną podzielić się ze wszystkimi nowościami z obszaru nowych rozwiązań techniki. Twórców strony łączy odwaga i ciekawość wytworów, które wkrótce będą ułatwiać oraz podwyższą poziom życia wszystkich ludzi. Każdy z nich z zapałem przygotowuje artykuły z zakresów: procedur technologicznych, komputerów, translokacji, fotografii czy świata pozaziemskiego. Na portalu wyszukamy informacje o powstających wynalazkach jak i komentarze innowacyjnych produktów. Autorzy strony są gotowi doradzić Ci, która techniczna nowinka jest najdogodniejsza dla Ciebie.
http://www.ifix24.pl/


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008