Język angielski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.

Wyszukaj stronę        Korepetycje angielski Lublin

Korepetycje angielski Lublin
Korepetycje angielski Lublin. Udzielam korepetycji z języka angielskiego w Lublinie. Dodatkowo oferuję rozmowy, naukę do fce, Matury i sprawdzianów gimnazjalnych. Oferuję korepetycje, szkolenia i kursy profesjonalne. Serdecznie zapraszam do współpracy!
http://www.angielskilublin.com.pl/

Angielski przez Internet

Angielski przez Internet
Angielski-Skype.com to serwis internetowy będący znakomitym rozwiązaniem dla ludzi nie posiadających czasu na dojazdy do szkół językowych. Aby rozpocząć naukę angielskiego przez Internet wystarczy jedynie dysponować komputerem, połączenie do globalnej sieci oraz program Skype ze słuchawkami. Przy pomocy serwisu można znaleźć właściwego lektora języka angielskiego i rozpocząć naukę z dowolnego miejsca na ziemi. Oferta odnosi się do klientów na wszystkich poziomach zainteresowania bez względu na wiek.
http://www.angielski-skype.com

Kurs języka angielskiego

Kurs języka angielskiego
Po co wydawać pieniądze na kursy języka angielskiego w różnego rodzaju szkołach językowych skoro można uczyć się języka angielskiego za pomocą kursów języka angielskiego online. Na stronie Angielski24.com możesz uczyć się angielskiego za darmo i w dodatku nie wychodząc z domu. U nas znajdziesz wszelkie podstawowe wiadomości niezbędne do rozpoczęcia nauki. Posiadamy dwa kursy języka angielskiego. Jeden jest przeznaczony dla osób początkujących oraz dla dzieci. Zapraszamy do rozpoczęcia nauki języka angielskiego jeszcze dziś
http://www.angielski24.com/

Piaseczno angielski

Piaseczno angielski
Nauka języka angielskiego w dużej mierze zależy od tego kto uczy. W wielu szkołach są zajęcia indywidualne, które są prowadzone w oparciu o program specjalnie przygotowany dla potrzeb zainteresowanego słuchacza. Dlatego nauka języka angielskiego w Piasecznie musi się odbywać w dobrze zorganizowanym środowisku. W naszym ośrodku lingwistycznym, bez problemu poznasz język niemiecki. Piaseczno jest dobrym miejscem na naukę języków obcych. Działa tu wiele szkół językowych.
http://www.olpiaseczno.pl/pl/kursyjezykowe.html

kursy nowy sącz

kursy nowy sącz
Inwitujemy na korki z angielskiego i francuskiego na terenie miasta Nowego Sącza od poniedziałku do soboty. Kursy francuskiego dla dzieci przeprowadzane są obecności polskiego lub obcokrajowego korepetytora.
http://www.korepetycje-jezykowe.manifo.com

Angielski dla dzieci Kraków

Angielski dla dzieci Kraków
Firma Accent to doskonała szkoła jezykowa, która pozwoli ci na szybkie i sprawne opanowanie jezyka nagielskiego. W swojej ofercie Accent posiada kursy dla najmłodszych i młodzieży oraz specjalne łączone kursy dla dzieci i rodziców. Ponadto firma zapewnia kursy konkretnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań konkretnego dziecka.
http://dladzieci.krakow.pl/

UrbiCMS 2008