Język angielski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam

Wyszukaj stronę        Angielski dla firm

Angielski dla firm
Potrzebujesz rzetelnej pomocy językowej? Nie chcesz tracić czasu na bóg wie jakich specjalistów, którzy umieją wyłącznie obiecywać? Angielski dla firm w naszej szkole z pewnością spotka się z Twoim zadowoleniem. Znamy język, tworzymy programy nauczania, kursy językowe, opracowujemy optymalne metody nauczania. Stosujemy technologie m.in. Augmented Reality jako pierwsza szkoła językowa w Polsce. Przekonaj się o naszej skuteczności. Zgłoś się do nas.
http://www.lsc.edu.pl

Nauka angielskiego online

Nauka angielskiego online
Słownictwo angielskie Karteczki Life to znakomity sposób na naukę słówek angielskich. Karteczki Life udostępniają blisko 50 kategorii słownictwa. Łącznie do nauki wykorzystane zostało 2300 słówek angielskich oraz wyrażeń. Nauka angielskiego online to wygoda oraz praktyczność w przyswajaniu słowek. Zacznij naukę angielskiego już dziś.
http://karteczki.angielskilife.pl

Nauka języka angielskiego

Nauka języka angielskiego
Portal internetowy Korepetycje-czechowice.pl został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują rzetelnej wiedzy o korepetycjach i korepetytorach w Polsce. W portalu internetowym Korepetycje-czechowice.pl przeczytacie artykuły zarówno o strategiach przygotowania się do sprawdzianów tudzież nadrabiania zaległości teoretycznych, jaki i o najskuteczniejszych metodach nauki przedmiotów ścisłych i języków zagranicznych. Z informacji opublikowanych w portalu Korepetycje-czechowice.pl dowiecie się również jak do nauki zagospodarować ostatnie zdobycze technologiczne jak na przykład komputer i net. Polecamy
http://korepetycje-czechowice.pl/

Efektywne ćwiczenia na pamięć

Efektywne ćwiczenia na pamięć
Przetestuj własną pamięć. Dowiedź się jaką posiadasz pamięć, wykonaj proste ćwiczenia pamięciowe po, jakich, dowiesz się jak dużo zdołasz zapamiętać. Możesz dowiedzieć się, co zrobić, żeby zapamiętywać dużo prędzej i dużo więcej wiadomości o niczym nie zapominając! Jeżeli, jesteś studentem lub uczniem jakiejś szkoły, to jest strona dla Ciebie, nauka już nie będzie sprawiała Ci jakichkolwiek kłopotów.
http://cwiczenia-na-pamiec.sivu.pl

Szkoły językowe

Szkoły językowe
Wysoki poziom edukowania w szkołach językowych Bell oparty jest na kompleksowym programie kształcenia. Składają się na niego tzw. curriculum, programy działań, plany zajęć oraz konspekty pojedynczych lekcji. Curriculum stanowi kryterium zasad, wartości oraz celów, jakie ma przed sobą proces edukowania w szkołach językowych Bell. Curriculum formułuje reguły dotyczące obszaru oraz sposobu edukowania. Pogramy działań opracowywane są dla każdego z poziomów zaawansowania językowego jednostkowo. Jednakowo odbywa się ustalanie celów nauki. Z koleii plany zajęć dopasowywane są do oczekiwań oraz czasowych możliwości słuchaczy. Owocem współpracy wszystkich tych elementów jest wysoka skuteczność nauczania.
http://www.bellschools.pl

UrbiCMS 2008