Język angielski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.

Wyszukaj stronę        Kursy językowe Warszawa

Kursy językowe Warszawa
DIALOG Language Services jest firmą działającą na rynku usług językowych. Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą a naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości usług szkoleniowych oraz tłumaczeniowych. DIALOG Language Services posiada w ofercie kursy z dojazdem oraz stacjonarne w siedzibie na warszawskim Targówku. W naszej ofercie odnajdą Państwo kursy Angielskiego, Francuskiego, Niemieckiego, Hiszpańskiego oraz Rosyjskiego. Dla klientów korporacyjnych dostarczamy całościowe usługi językowe: kursy, prowadzenie korespondencji, korektę tekstów oraz wysokiej jakości tłumaczenia. Współpracujemy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem - DIALOG Language Services. Zapraszamy życzliwie.
http://www.dialog-ls.pl

Callan Warszawa

Callan Warszawa
Łatwe i efektywne przyswajanie języka angielskiego metodą Callana zapewnia szkoła językowa Akces Benefit z ośrodkami w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Częstochowie. Dzięki zajęciom w nielicznych zespołach, profesjonalizmowi lektorów oraz innowacyjnemu podręcznikowi Direct Method for English, kursy prezentują bardzo wysoki poziom przy konkurencyjnych cenach. Każdy ośrodek Akces Benefit ma w ofercie pakiet bezpłatnych lekcji próbnych.
http://www.akces-benefit.pl

Tłumaczenia angielski

Tłumaczenia angielski
Nasza firma oferuje Wam tłumaczenie tekstów z języka angielskiego na polski i z języka polskiego na angielski. Mamy kilkuletnie doświadczenie i grupę wykwalifikowanych profesjonalistów. By było ci wygodniej prowadzimy internetową obsługę zamówień dzięki czemu zaoszczędzasz swój czas i pieniądze. Przekazujemy bezpłatną wycenę tekstów. Wystarczy wysłać email do nas a w ciągu godziny gotowa wycena już jest u Państwa. Realizujemy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z nami masz pełne przekonanie najlepszej jakościowo posługi i to w małej cenie.
http://i-english.pl

Kursy językowe Bielsko

Kursy językowe Bielsko
Big Ben to profesjonalna szkoła nauczania języka angielskiego. Mamy kilkuletnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne rodzaje kursów. Wybierasz sprawdzoną szkołę oraz potwierdzoną przez naszych kursantów jakość. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, bo wdrożyliśmy system kontroli jakości oraz posiadamy wyjątkowo starannie dobieramy kadrę lektorską. Otrzymujesz wysoką jakość kursu za rozsądną cenę. Zapraszamy do nauki języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych.
http://www.angielskibigben.pl

Kursy językowe

Kursy językowe
W serwisie znajdziesz różne materiały pomocne do nauki języków obcych. Znajdziesz tutaj fiszki, e-booki, audiobooki, kursy. Twoim zadaniem jest tylko wybrać język, który Cię interesuje.
http://kursyjezykowe.c0.pl

UrbiCMS 2008