Język angielski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w referacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Sita skuteczna nauka języków

Sita skuteczna nauka języków
Kiedy idziemy na kursy języka angielskiego na co każdy z nas szacuje? Proste! Angielski skutecznie aby powiadać jak obywatel danego kraju. Odsuń na bok anachroniczne podejścia język angielski jest już tutaj na wysunięcie Twoich rąk. Metoda, która uznana została za kulminacyjną w kategorii: kurs językowy. Przekonaj się jak łatwa może się okazać nauka języka - skuteczna nauka języków!
http://sita.pl

Veronacj Szkoła Językowa

Veronacj Szkoła Językowa
W dzisiejszym świecie ciężko sobie wyobrazić robienie kariery bez, chociażby podstawowej, znajomości języka angielskiego. Jeżeli zależy ci na rozwoju osobistym, lub po prostu potrzebujesz angielskiego, by poszerzyć horyzonty, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Verona Centrum językowe to szkoła językowa specjalizująca się w języku angielskim. Lekcje języka odbywają się w małych grupach lub indywidualnie, nasi lektorzy kładą szczególny nacisk na komunikację. Zapraszamy do naszej szkoły!
http://www.veronacj.pl/

Naucz się sam angielskiego

Naucz się sam angielskiego
Serwis na temat samodzielnej nauki języka angielskiego. Na blogu dowiesz się w jaki sposób szybko nauczyć się języka angielskiego. Metody które pomogą Ci osiągnąć o niebo lepsze rezultaty niż te które uzyskałbyś chodząc na bardzo drogi kurs językowy. Oprócz metod nauki języka znajdziesz również witryny pomagające w samodzielnej nauce angielskiego.
http://samodzielna-nauka-angielskiego.pl/

Angielski nauka Oxford Wrocław

Angielski nauka Oxford Wrocław
Profesjonalna szkoła językowa Oxford House of English działa na terenie Dolnego Śląska od omal 15 lat. Ma dwie placówki w różnych dzielnicach miasta. W wyjątkowej formie ma wykłady na różnych poziomach zaawansowania, w niewielkich grupach co umożliwia skuteczniejszą naukę. Jest sposobność zaproponowania kooperacji pośród placówką i korporacją, która pragnie polepszyć zdolności językowe zatrudnionych. Uczelnia gwarantuje efektywną naukę, o ile uczeń chodzi regularnie na zajęcia. Po ukończeniu zajęć możliwe jest uzyskanie dokumentu potwierdzającego znajomość języka angielskiego.
http://www.konwersacje.com.pl/

Angielski online,skype

Angielski online,skype
NAUKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO PRZEZ SKYPE! ANGIELSKI I NIEMIECKI ONLINE! Uczymy angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach i dla wszystkich grup wiekowych Pierwsza lekcja (30 minut) GRATIS! Wykonujemy tłumaczenia zwykłe w języku angielskim i niemieckim. 60 minut lekcji przez Skype (od poniedziałku do niedzieli) – 35 zł Przy zakupie 3 godzin w tygodniu możliwość negocjacji ceny.
http://www.angielski-king.pl

Angielski online dla początkujących

Angielski online dla początkujących
Oxword.pl oferuje kursy angielskiego online, angielski dla początkujących. Zapraszamy do nauki angielskich słówek z kursem 1000 słów angielskich. Kurs monitoruje i zapisuje postępy w nauce. Jest zorganizowany tak, by ułatwić zapamiętywanie trudnych słów i zwrotów. Zapraszamy do skorzystania z darmowego kursu angielskiego. Kursy angielskiego przez internet, dostępne w dowolnym miejscu i dowolnej porze dnia lub nocy. Zapraszamy na oxword.pl
http://www.oxword.pl

UrbiCMS 2008