Język angielski

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Co masz na myśli, mówiąc o XVII wieku?. Kiedy rozpoczął się XV wiek?
Zioła przeciwzapalne. Zioła na zapalenia
https://aktinet.pl/czy-plectranthus-mona-lavender-moze-byc-uprawiany-w-pelnym-sloncu/. Czy Plectranthus Mona Lavender może być uprawiany w pełnym słońcu?

Wyszukaj stronę        Vega - angielski dla firm Warszawa

Vega - angielski dla firm Warszawa
Vega English Courses r - angielski dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz kursy dla firm. Pracownicy polskich i zagranicznych firm uczą się u nas języka angielskiego w oparciu o programy nauczania adekwatne do specyfiki ich miejsc pracy. U nas również finansowy angielski oraz prawniczy angielski, a także intensywne kursy dla menagerów. Szkoła Vega zaprasza na lekcje!
http://www.vega-english-courses.com/

Angielski

Angielski
Zapraszamy na forum języka angielskiego AngForum.com - rozmawiaj, dyskutuj, zadawaj pytania związane z językiem angielskim bez konieczności rejestracji w portalu. Znajdziesz tu informacje o egzaminach tj. matura, egzamin gimnazjalny, CAE, CPE, FCE i inne. Pomożemy Ci także przy odrobieniu pracy domowej, wymowie i tłumaczeniu słów lub zwrotów, problemach z gramatyką.
http://www.angforum.com/

Angielski Legnica

Angielski Legnica
Szkoła angielskiego w Legnicy oferuje szeroki wybór kursów i szkoleń z angielskiego. Zapewniamy wysoki poziom nauczania w przyjaznej atmosferze. nauka odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy szkolenia dla firm z Business English. W ofercie szkoły z znajdują się kursy maturalne, wakacyjne kursy językowe, korepetycje i inne kursy. Szczegóły oferty znajdują się na stronie szkoły, gdzie znajdują się również angielskie czasowniki nieregularne.
http://www.rubis.com.pl

Nauka angielskiego

Nauka angielskiego
Nowoczesna nauka oraz kurs angielskiego dla każdego. Angielski online z myślą o kursancie. Nauka angielskiego na którą czekałeś. Kurs angielskiego udostępnia materiały takie jak: słowka, lekcje, gramatyka, ćwiczenia. Nauka angielskiego, która przyda Ci sie w twojej karierze zawodowej.
http://angielskilife.pl

WordDrive - Tłumacze Skanujące

WordDrive - Tłumacze Skanujące
Tlumacze-elektroniczne.pl to e-sklep, który sprzedaje wysokiej jakości tłumacze skanujące. Jako jedyny importer w naszym kraju produktów WizCom Technologies oraz Unichal Ltd, zajmujemy się sprzedażą słowników elektronicznych. Jednym z najchętniej kupowanych jest translator angielskiego. Stanowi on wielką pomoc w nauce i pracy. Tłumacz skanujący jest narzędziem pozwalającym zaoszczędzić mnóstwo czasu, ponieważ jego tłumaczenia są o wiele szybsze niż ma to miejsce w przypadku używania tradycyjnych słowników książkowych. Słowniki elektroniczne można kupić nie tylko na stronie naszego e-sklepu, lecz także w licznych punktach na terenie całej Polski.
http://www.tlumacze-elektroniczne.pl

Fiszki angielski

Fiszki angielski
Fiszki to jedna z najskuteczniejszych technik nauki angielskeigo online. Fiszki online umożliwiają naukę w pełni przez internet. Fiszki angielski to dostęp do ponad 45 kategorii słownictwa angielskiego. Bądz nowoczesny i ucz się przez kurs angielskiego online. Fiszki online
http://fiszkionline.pl/


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008