myjnie przemysłowe

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
forum o tańcu. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. Wejdź i zobacz: forum o tańcu . Poznaj bratnie dusze rozmawiaj o tańcu.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        myjnie przemysłowe, myjki

myjnie przemysłowe, myjki
Producent ekologicznych myjni przemysłowych. Oferujemy dobór technik mycia i odtłuszczania. Destylacja rozpuszczalników i cieczy myjących. Dystrybutor chemii przemysłowej, rozpuszczalników i materiałów eksploatacyjnych dla myjni przemysłowych. Możliwość mycia w TRI, PER, czterochlorku i innych kancerogennych substancjach. Odbieramy zużyte oleje i rozpuszczalniki.
http://www.castor.com.pl

Myjnia parowa Warszawa

Myjnia parowa Warszawa
Myjnia Parowa Warszawa, mimo wysokiego ciśnienia oraz wysokiej temperatury pary, czyszczone powierzchnie w żaden sposób nie są niszczone. Posiadamy najnowsze urządzenia myjące parą, charakteryzują się skutecznością i najwyższą jakością oraz dbałością o bezpieczeństwo i ekologię. Głównymi zasadami to uczciwość i rzetelność. Wysoka temperatura odkaża każdą powierzchnię i usuwa niewidzialny dla oka brud. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Usługa myjni parowej jest szczególnie polecana wszystkim. Zapraszamy do korzystania z usług.
http://ekowasher.pl/

PTS Rabka

PTS Rabka
PTS Rabka jest organizacją, która od początku swojego powstania zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Od początku dokładamy wszelkich starań aby systematycznie poszerzać naszą ofertę tak by wszystkim naszym klientom dostarczać kompleksowe usługi. W ten sposób współcześnie u nas nasi klienci są w stanie nabyć rozmaitego rodzaju folie barwione czy też bezbarwne a także innowacyjne pojemniki do segregacji odpadów. Wszystkie towary będące w naszej ofercie wyróżnia wysoka jakość, przez co nasza firma cieszy się tak ogromnym zaufaniem wśród wszystkich klientów.
http://ptsrabka.pl/

UrbiCMS 2008