myjnie przemysłowe

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
malarz Józef Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .
Pisanie Pracy Dyplomowej. Pisanie Pracy Dyplomowej to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        myjnie przemysłowe, myjki

myjnie przemysłowe, myjki
Producent ekologicznych myjni przemysłowych. Oferujemy dobór technik mycia i odtłuszczania. Destylacja rozpuszczalników i cieczy myjących. Dystrybutor chemii przemysłowej, rozpuszczalników i materiałów eksploatacyjnych dla myjni przemysłowych. Możliwość mycia w TRI, PER, czterochlorku i innych kancerogennych substancjach. Odbieramy zużyte oleje i rozpuszczalniki.
http://www.castor.com.pl

Myjnia parowa Warszawa

Myjnia parowa Warszawa
Myjnia Parowa Warszawa, mimo wysokiego ciśnienia oraz wysokiej temperatury pary, czyszczone powierzchnie w żaden sposób nie są niszczone. Posiadamy najnowsze urządzenia myjące parą, charakteryzują się skutecznością i najwyższą jakością oraz dbałością o bezpieczeństwo i ekologię. Głównymi zasadami to uczciwość i rzetelność. Wysoka temperatura odkaża każdą powierzchnię i usuwa niewidzialny dla oka brud. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Usługa myjni parowej jest szczególnie polecana wszystkim. Zapraszamy do korzystania z usług.
http://ekowasher.pl/

PTS Rabka

PTS Rabka
PTS Rabka jest organizacją, która od początku swojego powstania zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Od początku dokładamy wszelkich starań aby systematycznie poszerzać naszą ofertę tak by wszystkim naszym klientom dostarczać kompleksowe usługi. W ten sposób współcześnie u nas nasi klienci są w stanie nabyć rozmaitego rodzaju folie barwione czy też bezbarwne a także innowacyjne pojemniki do segregacji odpadów. Wszystkie towary będące w naszej ofercie wyróżnia wysoka jakość, przez co nasza firma cieszy się tak ogromnym zaufaniem wśród wszystkich klientów.
http://ptsrabka.pl/

UrbiCMS 2008