Opiekunki dla Osób Starszych

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Esej za Grosze. Esej za Grosze to oferta dla Ciebie.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. http://www.pisaniezagrosze.pl/ oferuję profesjonalne prace dyplomowe.
druk na płótnie Textileprint. Profesjonalne druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Wyszukaj stronę        Opiekunki Osób Starszych Bydgoszcz

Opiekunki Osób Starszych Bydgoszcz
Opiekunki Bydgoszcz - Oferujemy opiekunki-asystentki dla podopiecznych z chorobą Altzheimera , Parkinsona, Stwardnieniem Rozsianym. Stanowimy alternatywę dla domów opieki społecznej i domów opieki paliatywnej. Nasi zaś podopieczni ,mają komfort przebywania we własnym domu , w znanym i lubianym otoczeniu. Zapraszamy.
http://www.opiekunki-bydgoszcz.cbx.pl

Pielęgniarka Kraków

Pielęgniarka Kraków
Serwis dla opiekunek medycznych i pielęgniarek. Na medhome.pl znajdziesz ogłoszenia pielęgniarek, opiekunek medycznych oraz oferty pracy dla nich. Znajdź pracę jako opiekunka medyczna w Warszawie - dodaj ogłoszenie. Ogłoszenia pracy dla pielęgniarek, ogłoszenia pracy dla opiekunek, porady - to wszystko znajdziesz na medhome.pl
http://medhome.pl

berlin-opiekunki.pl

berlin-opiekunki.pl
Berlin-opiekunki.pl jest Agencją Pracy Tymczasowej, która specjalizuje się na przyjmowaniu do pracy opiekunek dla osób starszych. Praca odbywa się w Niemczech. Mamy wszelkie potrzebne certyfikaty do realizowania naszej działalności. Zainteresowanym pracą przygotowujemy także szkolenia przygotowujące, między innymi z języka niemieckiego oraz pielęgnacji osób starszych. Zapraszamy do kontaktu! Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.
http://berlin-opiekunki.pl

UrbiCMS 2008