Haft komputerowy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Haft kompuerowy

Haft kompuerowy
Usługi krawieckie Pink Flower, zaprasza do wizyty na swojej stronie. W pracowni, świadczonych jest cały wachlarz usług krawieckich, w tym także niesłychanie na czasie ostatnim czasem haft maszynowy. Obecnie haft, to najlepsza forma wzornictwa odzieżowego, która swoimi walorami, kategorycznie przyćmiewa inne znane nam sposoby nanoszenia wzorów na odzież. Do haftowania, stosujemy, najnowsze hafciarki, sterowane komputerowo, wobec czego, mamy możliwość realizacji całych serii, dokładnie takich samych haftów. Pułap powtarzalności produkowanego haftu komputerowego, określamy na plus minus 100%, co jest nierealne podczas haftowania ręcznego.
http://pinkflower.com.pl/

Profesjonalna pracownia krawiecka

Profesjonalna pracownia krawiecka
Profesjonalna Pracownia krawiecka FlaMento. Oferujemy Państwu szereg usług od stworzenia projektu do kompletnego wykończenia. Nie wiesz, który fason wybrać? - Nasza doświadczona krawcowa chętnie Ci pomoże, tylko w pracowni krawieckiej FlaMento. Zajmujemy się głównie projektowaniem galanterii damskiej i męskiej oraz w dużych rozmiarach. Szyjemy także suknie ślubne, suknie studniówkowe oraz suknie wieczorowe. Zajmujemy się także szyciem alb komunijnych na pierwszą komunię oraz ubranek do chrztu. Serdecznie zapraszamy do naszej pracowni krawieckiej.
http://flamento.pl

Nadruki Wrocław

Nadruki Wrocław
Specjalnością firmy Carol – Nadruki Wrocław jest haft komputerowy. Hafty wykonuje na produktach gotowych: czapkach, kurtkach, bluzach, polarach, koszulkach itp. oraz na wykrojach odzieży. Oprócz tego wykonuje również naszywki, emblematy, aplikacje, proporce, hafty 3D oraz naszywki amerykańskie merrow. Oferta firmy obejmuje projektowanie, przygotowanie produkcji, nadruku, aplikacji laserowych, wyklejania, photo druku oraz odzieżowych artykułów reklamowych.
http://carol.com.pl

Haft-komuterowy.eu Krosno

Haft-komuterowy.eu Krosno
Haft-komputerowy.eu to hafciarnia, która ma swoją siedzibę w mieście Krosno. Działa i przyjmuje zlecenia z całej Polski a także z zagranicy. Hafciarnia komputerowa oferuje znakowanie odzieży reklamowej oraz pracowczniej i BHP. Dlatego też oferta skierowana jest do agencji reklamowych i dystrybutorów BHP. Jesteśmy jednak otwarci na klienta indywidualnego. Wykonujemy również haft na pojedynczych egzemplarzach. Zapraszamy do współpracy.
http://haft-komputerowy.eu

UrbiCMS 2008