Marketing, reklama

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w eseju - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!

Wyszukaj stronę        Kampanie reklamowe w Internecie

Kampanie reklamowe w Internecie
DiGi Media Store jest w pełni niezależnym domem mediowym, który specjalizuje się w wszechstronnej usłudze planowania a także zakupu internetowych kampanii reklamowych. Działa w zakresie reklam graficznych typu display, e-mail marketingu, kampaniach marketingu w wyszukiwarkach SEM, a także nowoczesnych aplikacji internetowych, takich jak gry online, widgety i technologie mobilne. Nasze działania oparte są na strategicznym planowaniu mediów, wykorzystaniu innowacyjnych technologii, doświadczeniu, precyzyjnym docieraniu do grup docelowych i szczegółowych badaniach sieci. W oparciu o szereg analiz i badań mediów online przygotowujemy zarówno długotrwałe strategie mediowe, jak i indywidualne akcje marketingowe.
http://digimediastore.pl

Agencja modelek Warszawa

Agencja modelek Warszawa
Wymagasz hostess, które umieją zachwycić nie tylko pięknem, ale też gracją, ogładą towarzyską, błyskotliwością i znajomością języków obcych? Agencja Hot Models w Warszawie oferuje usługi hostess, które swoja obecnością uświetnią każdy bankiet, party i konferencję. Zapewniamy stroje, wizaż i pełną koordynację imprezy. mamy filie w całej Polsce. Jesteśmy doświadczeni w usługach branży BTL, składamy się na młody, żywiołową ekipę.
http://www.hotmodels.com.pl

Baza IT

Baza IT
Grupa Wydawnicza Pegaz to jedno z największych w naszym kraju wydawnictw firmowych baz danych. W zakresie naszych usług znajdują się: baza aptek, baza firm transportowych, baza wspólnot mieszkaniowych, spółek oraz baza IT i inne.
http://www.bazydanych.eu/

Plecaki reklamowe

Plecaki reklamowe
Fabryka Plecaków została założona w 1983 r.. Jest to kontynuacja rodzinnego interesu, który wystartowało w latach 20-tych. Przez 27 lat prosperowania zyskaliśmy czołową pozycję na rynku jako polski producent plecaków i toreb. Naszymi klientami są agencje reklamowe i klienci końcowi. Sprzedajemy m.in. eleganckie torby i plecaki reklamowe. Produkty są oczywiście wykonane z logo Klienta, używając indywidualnych technik takich jak sitodruk, haft, flock, transfer, żakard itp.
http://www.fabrykaplecakow.pl

standy reklamowe

standy reklamowe
Drukowanie na folii jest praktyczne gdy chcemy umiejscowić niewielką reklamę, ale tego typu wydruk jesteśmy w stanie również wykorzystać w wielkich kampaniach jak oraz przygotowywać wystawy. Dzięki współczesnym technologiom możliwe jest dopasowanie rodzaju wydruku do powierzchni, na jakiej chcemy go wstawić, w związku z tym nie ma znaczenia, czy nasz plakat znajdzie się na powierzchni gładkiej albo chropowatej. Druk na folii jest o wiele lepszym sposobem na przyrzeczenie trwałości naszego plakatu.
http://moredisplays.com/

Drukarnia Łódź

Drukarnia Łódź
Żeby trafić do jak najszerszego grona konsumentów niezbędna jest skuteczna reklama. By była skuteczna, powinna być też dość widoczna, nie może więc być zbyt mała. Najlepszym rozwiązaniem są duże plakaty- banery, które od razu rzucają się w oczy. Banery reklamowe zamówione w naszej spółce zaspokoją prognozowania nawet najbardziej wybrednego klienta. Jesteśmy w stanie umożliwić wielobarwny wydruk na pełnej obszarze zamówionego u nas banera reklamowego, ponieważ są one realizowane z surowca winylowego doskonale sprawdzą się w jakichkolwiek realiach atmosferycznych.
http://wielkiedrukowanie.pl/


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 dalej>UrbiCMS 2008