Obsługa prawna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź
wzory prac licencjackich. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę wzory prac licencjackich i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Prawnik Warszawa

Prawnik Warszawa
Twój Prawnik to kancelaria doradztwa prawnego świadcząca usługi profesjonalnych porad udzielanych w siedzibie kancelarii, u klientów bądź przez Internet. Tym, co wyróżnia ją na rynku jest dbanie o bezpieczeństwo klientów, pełna dyskrecja, szybkość i efektywność działania, a także przystępna cena oraz możliwość opłat abonamentowych. Udziela porad podmiotom instytucjonalnym i osobom fizycznym. Cechuje ją rzetelność, fachowość, połączenie tradycji oraz nowoczesności. Do każdego zlecenia podchodzi w pełni indywidualnie.
http://twojprawnik.biz

adwokat szczecin

adwokat szczecin
Witryna prawna - kancelaria prawnicza Mecenas Martyna - Przyłucka. Zajmujemy się obsługą prawną podmiotów prywatnych jak również biznesów. Porady i wsparcie prawne obejmuja: ustne porady, sporządzanie dokumentów, analiz, negocjacje, kontraktów, doradztwo w czynnościach prawnych, delegacja w działaniach prawniczych.
http://www.adwokat-przylucka.pl

Tax-Advice.pl

Tax-Advice.pl
Zespół kancelarii w Krakowie oferuje doradztwo podatkowe i prawne. W obrębie naszych usług sporządzamy projekty umów oraz opinie typowo prawne i podatkowe. Dodatkowo reprezentujemy Klientów przed urzędami i sądami administracyjnymi.
http://www.tax-advice.pl/

Windykacja

Windykacja
Konsorcjum Prawno-Finansowe VERTUS jest spółką akcyjną działającą na terenie Katowic, Warszawy, Poznania i Gdańska. Konsorcjum zapewnia podmiotom gospodarczym kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie. Firma powstała w czerwcu 2001 roku i świadczy usługi w zakresie windykacji oraz pozyskiwania funduszy europejskich.
http://www.kpfvertus.pl

Zuzmak.com

Zuzmak.com
Dobra kancelaria prawna to bardzo ważna pomoc dla wszystkich, którzy prowadzą własną działalność. Nasze rodzime prawo jest skomplikowane, dlatego też solidny adwokat daje ważne wsparcie. Zuzmak kancelaria adwokacka w Rzeszowie to zespół wykwalifikowanych prawników, którzy prowadzą działania w takich obszarach jak: prawo handlowe i prawo karne. Nasz radca prawny jest gotowy pomagać również osobom fizycznym, które chcą przeprowadzić postępowanie rozwodowe czy też podziały majątkowe. Obsługa prawna świadczona jest nie tylko w języku polskim, ale też i po angielsku. Każdy nasz prawnik jest odpowiednio przygotowany także do przeprowadzenia skutecznych windykacji długów.
http://www.zuzmak.com/

Radca prawny, Adwokat Białystok

Radca prawny, Adwokat Białystok
Jesteśmy ogólnopolską Kancelarią Prawną która świadczy usługi zarówno dla Klientów Indywidualnych jak i Biznesowych. Nasi adwokaci i radcowie prawni często występują w bardzo różnorodnych postępowaniach sądowych jako pełnomocnicy firm i osób fizycznych. Są to postępowania cywilne, gospodarcze oraz z zakresu prawa pracy. Występujemy również przed organami administracji oraz sądami administracyjnymi w sprawach skarg na decyzje administracyjne. Prowadzimy sprawy w zakresie: prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa odszkodowawczego, prawa celnego Nasi radcy prawni i adwokaci udzielają porad prawnych, opracowują pisma procesowe
http://kancelariecls.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008