Domy z drewna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.
wakacje E-Almatur. wakacje E-Almatur to najlepsza z Twoich decyzji.
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.

Wyszukaj stronę        Domy z drewna BZ Bacówka

Domy z drewna BZ Bacówka
Firma BZ Bacówka - domy z drewna oferuje swoim klientom wysokiej jakość domy z bali. Nasza firma powstała z myślą o Państwa wygodzie oraz poczuciu bezpieczeństwa podczas realizacji inwestycji budowlanych z drewna. W zależności od potrzeb oferujemy Państwu, wykonanie całej inwestycji tzw. "pod klucz". W zależności od indywidualnych oczekiwań załatwimy za Państwa także wszelkie konieczne formalności związane m.in. z zakupem materiałów. Budujemy domy z bali drewnianych świerkowych o grubości od 40 do 160 mm, sprowadzonych ze Skandynawii.
http://www.bzbacowka.pl/

Domek na działkę

Domek na działkę
Nasza oferta to altany, wiaty, domki rekreacyjne, mniejsze domki narzędziowe na działkę. Użycie może być różne a zależy to od Twoich potrzeb. Wiaty, a oprócz tego altany możesz z pewnością wykorzystać do przechowywania drewna lub gromadzenie narzędzi. Domki na działkę, które mamy w naszej produktowej ofercie to domki rekreacyjne, które można zakupić jeżeli już mamy potrzebę wypocząć podczas urlopu w zaciszu prywatnej parcele, a domki na narzędzia sprawdzą się przy majsterkowaniu i pozostałych amatorskich pracach remontowych na naszej działce.
http://domekidom.com

Domy drewniane

Domy drewniane
Firma DREWMAR zajmuje się budową domów z drewna na śląsku i nie tylko. Od roku 2007 firma nawiązała współpracę z firmą Kronopol i wykonujemy również domy drewniane szkieletowe w systemie Kronopol. Dom drewniany w systemie szkieletu drewnianego z wykorzystaniem belek dwuteowych ma dużą przewagę nad "szkieletami" zbudowanymi z drewna litego (które bardziej pracuje) stosujemy drewno klejone kvh oraz belki dwuteowe, które nie pracują tak jak lite drewno (nie pękają, nie skręcają się) nie posiadają wad drewna litego. Domy z drewna, domy z bali domy szkieletowe to coś na czym znamy się najlepiej.
http://domy-drewmar.pl

Domy Jakub Szczęsny

Domy Jakub Szczęsny
Simple House to idealne rozwiązanie dla nabywców interesujących się funkcjonalnymi domami, które można zbudować w technice domu energooszczędnego i pasywnego. Atutem Simple House jest zróżnicowanie metrażowe oraz modułowość gotowych projektów. Domy drewniane Simple House budowane są w technice prefabrykacji i oddawane w stanie deweloperskim. Charakteryzują się dbałością o walory estetyczne oraz efektywnym wykorzystaniem przestrzeni. Simple House to nowoczesne, gotowe, praktyczne domy dla każdego, dla mniejszej rodziny oraz wielopokoleniowej familii.
http://www.simplehouse.pl

Domy z bala

Domy z bala
Domy z bala czy domy drewniane to coraz częściej pojawiające się budynki w Polsce. Te praktyczne i oszczędne domy stają się bardzo popularne wśród ludzi którzy naprawdę chcą poczuć wygodę i elegancję. Blog przedstawia firmę która takie budownictwo wykonuje. Działalność oparta bogatym doświadczeniem oraz dobrymi materiałami sprawia że domy są godne zainteresowania o czym świadczą właściciele tych domów.
http://www.polskiefirmy.gniezno.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008