Domy z drewna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Kancelaria prawna. Kancelaria prawna oferuje profesjonalną pomoc prawną.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź

Wyszukaj stronę        Domy z drewna BZ Bacówka

Domy z drewna BZ Bacówka
Firma BZ Bacówka - domy z drewna oferuje swoim klientom wysokiej jakość domy z bali. Nasza firma powstała z myślą o Państwa wygodzie oraz poczuciu bezpieczeństwa podczas realizacji inwestycji budowlanych z drewna. W zależności od potrzeb oferujemy Państwu, wykonanie całej inwestycji tzw. "pod klucz". W zależności od indywidualnych oczekiwań załatwimy za Państwa także wszelkie konieczne formalności związane m.in. z zakupem materiałów. Budujemy domy z bali drewnianych świerkowych o grubości od 40 do 160 mm, sprowadzonych ze Skandynawii.
http://www.bzbacowka.pl/

Domek na działkę

Domek na działkę
Nasza oferta to altany, wiaty, domki rekreacyjne, mniejsze domki narzędziowe na działkę. Użycie może być różne a zależy to od Twoich potrzeb. Wiaty, a oprócz tego altany możesz z pewnością wykorzystać do przechowywania drewna lub gromadzenie narzędzi. Domki na działkę, które mamy w naszej produktowej ofercie to domki rekreacyjne, które można zakupić jeżeli już mamy potrzebę wypocząć podczas urlopu w zaciszu prywatnej parcele, a domki na narzędzia sprawdzą się przy majsterkowaniu i pozostałych amatorskich pracach remontowych na naszej działce.
http://domekidom.com

Domy drewniane

Domy drewniane
Firma DREWMAR zajmuje się budową domów z drewna na śląsku i nie tylko. Od roku 2007 firma nawiązała współpracę z firmą Kronopol i wykonujemy również domy drewniane szkieletowe w systemie Kronopol. Dom drewniany w systemie szkieletu drewnianego z wykorzystaniem belek dwuteowych ma dużą przewagę nad "szkieletami" zbudowanymi z drewna litego (które bardziej pracuje) stosujemy drewno klejone kvh oraz belki dwuteowe, które nie pracują tak jak lite drewno (nie pękają, nie skręcają się) nie posiadają wad drewna litego. Domy z drewna, domy z bali domy szkieletowe to coś na czym znamy się najlepiej.
http://domy-drewmar.pl

Domy Jakub Szczęsny

Domy Jakub Szczęsny
Simple House to idealne rozwiązanie dla nabywców interesujących się funkcjonalnymi domami, które można zbudować w technice domu energooszczędnego i pasywnego. Atutem Simple House jest zróżnicowanie metrażowe oraz modułowość gotowych projektów. Domy drewniane Simple House budowane są w technice prefabrykacji i oddawane w stanie deweloperskim. Charakteryzują się dbałością o walory estetyczne oraz efektywnym wykorzystaniem przestrzeni. Simple House to nowoczesne, gotowe, praktyczne domy dla każdego, dla mniejszej rodziny oraz wielopokoleniowej familii.
http://www.simplehouse.pl

Domy z bala

Domy z bala
Domy z bala czy domy drewniane to coraz częściej pojawiające się budynki w Polsce. Te praktyczne i oszczędne domy stają się bardzo popularne wśród ludzi którzy naprawdę chcą poczuć wygodę i elegancję. Blog przedstawia firmę która takie budownictwo wykonuje. Działalność oparta bogatym doświadczeniem oraz dobrymi materiałami sprawia że domy są godne zainteresowania o czym świadczą właściciele tych domów.
http://www.polskiefirmy.gniezno.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008