Nieruchomości Kraków

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        Biuro Nieruchomości Forum

Biuro Nieruchomości Forum
Biuro Nieruchomości Forum to działająca na terenie Krakowa nowoczesna i dynamicznie rozwijającą się firma. W naszej ofercie posiadamy obszerną bazę mieszkań, domów oraz lokalów, w której każdy znajdzie swoje wymarzone gniazdo. Działamy szybko, profesjonalnie i skutecznie.
http://www.nieruchomosciforum.com

Agencja Nieruchomości

Agencja Nieruchomości
Hamilton May nieruchomości skupia się na zbywaniu oraz kupnie lokali użytkowych, działek oraz mieszkań na terenie Krakowa. Agencja nieruchomości ma rozległe doświadczenie w obszarze takich operacji, jak wynajem oraz pośrednictwo w transakcjach sprzedaży dla Klientów zarówno polskich, jak i z zagranicy. Oferta Hamilton May zawiera najlepsze apartamenty oraz mieszkania w Krakowie oraz pobliskich lokalizacjach. Dzięki ogromnej sieci Klientów, działamy efektywnie i skutecznie. Profesjonalnie obsługujemy zarówno Klientów biznesowych, korporacje, jak i osoby prywatne.
http://www.property-krakow.com/pl

Lokal do wynajęcia Kraków

Lokal do wynajęcia Kraków
Herbewo to kompleks biurowy zlokalizowany w samym centrum Krakowa. Oferujemy powierzchnie do wynajęcia przy Alei Słowackiego, ulicy Prądnickiej i Lubelskiej. Nasze powierzchnie do wynajęcia charakteryzuje wysoki standard, na który składają się: wykładziny dywanowe, gotowa infrastruktura kablowa, sufity podwieszane, sieć internetowa, podłogi podnoszone, klimatyzacja, ogrzewanie elektryczne. W naszych budynkach znajduje się całodobowa ochrona wraz z monitoringiem części wspólnych, elegancki hol, recepcja.
http://www.herbewo.krakow.pl

Wycena domu kraków

Wycena domu kraków
Współcześnie dzięki rzeczoznawcy majątkowemu można szybko i sprawnie ustalić ceny rynkowe nieruchomości oraz poznać mechanizmy ich kształtowania. Dzięki ciężkiej i długiej nauce przyszły rzeczoznawca zyskuje odpowiednie wykształcenie, które odzwierciedlają jego wiarygodność. Każdy rzeczoznawca musi mieć wiedzę z zakresu zarządzania, prawa majątkowego oraz wyceny nieruchomości. Do jego głównej funkcji należy określenie ceny nieruchomości wraz z jego prawami, do których należą prawa zobowiązujące i rzeczowe.
http://www.bagnicka.pl

Alodia Nieruchomości Kraków

Alodia Nieruchomości Kraków
Prowadzimy działalność w zakresie zarządzania nieruchomościami, która polega na podejmowaniu decyzji i dokonywaniu czynności mających na celu zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości w tym bieżącego administrowania nieruchomością, jak również czynności zmierzających go utrzymania nieruchomości w stanie niepogorszonym zgodnie z jej przeznaczeniem oraz do uzasadnionego inwestowania w tę nieruchomość.
http://www.alodia.eu

UrbiCMS 2008