Nieruchomości Kraków

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pisanie za Grosze. Korepetytorzy Pisanie za Grosze pomogą Ci w Twojej pracy dyplomowej.
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
e-almatur.pl. e-almatur.pl to biuro turystyczne z myślą o najmłodszych.

Wyszukaj stronę        Biuro Nieruchomości Forum

Biuro Nieruchomości Forum
Biuro Nieruchomości Forum to działająca na terenie Krakowa nowoczesna i dynamicznie rozwijającą się firma. W naszej ofercie posiadamy obszerną bazę mieszkań, domów oraz lokalów, w której każdy znajdzie swoje wymarzone gniazdo. Działamy szybko, profesjonalnie i skutecznie.
http://www.nieruchomosciforum.com

Agencja Nieruchomości

Agencja Nieruchomości
Hamilton May nieruchomości skupia się na zbywaniu oraz kupnie lokali użytkowych, działek oraz mieszkań na terenie Krakowa. Agencja nieruchomości ma rozległe doświadczenie w obszarze takich operacji, jak wynajem oraz pośrednictwo w transakcjach sprzedaży dla Klientów zarówno polskich, jak i z zagranicy. Oferta Hamilton May zawiera najlepsze apartamenty oraz mieszkania w Krakowie oraz pobliskich lokalizacjach. Dzięki ogromnej sieci Klientów, działamy efektywnie i skutecznie. Profesjonalnie obsługujemy zarówno Klientów biznesowych, korporacje, jak i osoby prywatne.
http://www.property-krakow.com/pl

Lokal do wynajęcia Kraków

Lokal do wynajęcia Kraków
Herbewo to kompleks biurowy zlokalizowany w samym centrum Krakowa. Oferujemy powierzchnie do wynajęcia przy Alei Słowackiego, ulicy Prądnickiej i Lubelskiej. Nasze powierzchnie do wynajęcia charakteryzuje wysoki standard, na który składają się: wykładziny dywanowe, gotowa infrastruktura kablowa, sufity podwieszane, sieć internetowa, podłogi podnoszone, klimatyzacja, ogrzewanie elektryczne. W naszych budynkach znajduje się całodobowa ochrona wraz z monitoringiem części wspólnych, elegancki hol, recepcja.
http://www.herbewo.krakow.pl

Wycena domu kraków

Wycena domu kraków
Współcześnie dzięki rzeczoznawcy majątkowemu można szybko i sprawnie ustalić ceny rynkowe nieruchomości oraz poznać mechanizmy ich kształtowania. Dzięki ciężkiej i długiej nauce przyszły rzeczoznawca zyskuje odpowiednie wykształcenie, które odzwierciedlają jego wiarygodność. Każdy rzeczoznawca musi mieć wiedzę z zakresu zarządzania, prawa majątkowego oraz wyceny nieruchomości. Do jego głównej funkcji należy określenie ceny nieruchomości wraz z jego prawami, do których należą prawa zobowiązujące i rzeczowe.
http://www.bagnicka.pl

Alodia Nieruchomości Kraków

Alodia Nieruchomości Kraków
Prowadzimy działalność w zakresie zarządzania nieruchomościami, która polega na podejmowaniu decyzji i dokonywaniu czynności mających na celu zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości w tym bieżącego administrowania nieruchomością, jak również czynności zmierzających go utrzymania nieruchomości w stanie niepogorszonym zgodnie z jej przeznaczeniem oraz do uzasadnionego inwestowania w tę nieruchomość.
http://www.alodia.eu

UrbiCMS 2008