Chłodnictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
e-almatur.pl. e-almatur.pl to biuro turystyczne z myślą o najmłodszych.
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        Agregaty i sprężarki chłodnicze

Agregaty i sprężarki chłodnicze
Dziedziną, w której działa firma Mirpol jest chłodnictwo. Posiadamy szeroką ofertę urządzeń: sprężarki chłodnicze, agregaty chłodnicze itp. Zajmujemy się także importem używanych mebli chłodniczych produkowanych przez znane firmy z zachodniej Europy.
http://www.mirpol.eu

Realizacja instalacji chłodniczych

Realizacja instalacji chłodniczych
Firma realizuje kompletne obiekty i instalacje chłodnicze w gotowych już pomieszczeniach - z montażem i rozruchem w zakresie -60C/ +12C o wydajności chłodniczej aż do 3MW. Konsultacje, opracowania inżynierskie, nadzory techniczne i doradztwo w zakresie wyboru i wykorzystania danej technologii dla licznych zastosowań chłodnictwa, począwszy od rolnictwa a na przemyśle ciężkim kończąc. Wieloletnie doświadczenie.
http://www.hake.pl

Pathbrite.com/autochlodnice/

Pathbrite.com/autochlodnice/
Najlepszej jakości chłodnice samochodowe do pojazdów osobowych i użytkowych. Bardzo prosty w obsłudze sklep internetowy zapewni łatwy dobór najbardziej odpowiednich części zamiennych. Ponadto wykwalifikowana kadra konsultantów służy pomocą w doborze części zamiennych.
http://pathbrite.com/autochlodnice/profile

UrbiCMS 2008