Organizacja imprez

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        www.imprezy-firmowe.info.pl

www.imprezy-firmowe.info.pl
Integracja pracowników to przepis na sukces korporacji. Dobrze dogadujący się razem pracownicy więcej mogą razem zdziałać, niemniej jednak gdzie jak posiadają się oni zintegrować? Naprzeciw wychodzi wiele możliwości, m.in.: imprezy firmowe, imprezy integracyjne, wyjazdy integracyjne, konferencje, festiwale. Zobacz jak kilka możesz pozyskać integrując swoich pracowników. Zapraszamy na www.imprezy-firmowe.info.pl. Wejdź i zobacz jak zoorganizować niezapomniany wyjazd integracyjny dla swojej firmy, na naszej stronie znajdziesz porady fachowców.
http://imprezy-firmowe.info.pl

Organizacja imprez integracyjnych

Organizacja imprez integracyjnych
KDK Sp. z oo jest zespołem Event Managerów, który wielu lat przygotowuje meetingi biznesowe w Polsce i za granicą. Nasi Klienci darzą nas ogromnym zaufaniem. Uważnie współpracujemy z firmami z działu MŚP i korporacjami. Przygotowujemy spotkania biznesowe, wyjazdy i zabawy integracyjne, targi oraz wiele innych. Dysponujemy szeroką listą znakomitych podwykonawców, przez co każde zlecenie realizujemy fachowo. Jeśli brakuje Ci inspiracji na event, Twój dział PR ma pełne ręce roboty lub szukasz agencji, która wspomoże zorganizować Ci ważne firmowe event, skontaktuj się z nami. JNasza siedziba główna znajduje się w Warszawie na ulicy Mokotowskiej 14. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (22) 379 23 00.
http://www.kdkevents.pl

Fxevents.pl

Fxevents.pl
FxeventsPrzemyślane imprezy integracyjne dla pracowników, nietypowe eventy - wyższy poziom integracji. Wszystko to dzięki naszej firmie, która zajmuje się organizacją tego typu wydarzeń. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.
http://www.fxevents.pl

Danmel - dmuchańce do wynajęcia

Danmel - dmuchańce do wynajęcia
Jeśli poszukują Państwo atrakcji dla dzieci, która zapewni im wspaniałą i całkowicie bezpieczną zabawę podczas imprezy rodzinnej czy masowej, zapoznajcie isę koniecznie z ofertą firmy Danmel z Rybnika. Naszą specjalnością są tzw. dmuchańce, czyli dmuchane zabawki dla dzieci i dorosłych. Oferta Danmel jest bardzo szeroka, a składają się na nią kolorowe i ciekawe dmuchane zamki, centra aktywności, ścianki wspinaczkowe, karuzele i zjeżdżalnie. Dmuchańce dla dzieci posiadają gwarancję bezpieczeństwa i ubezpieczenie OC. Dla osób zamierzających sporadycznie wykorzystywać dmuchańce wynajem jest rozwiązaniem najkorzystniejszym.
http://www.danmel.com.pl/

Poznaj przepis idealnego eventu

Poznaj przepis idealnego eventu
Znaczącym składnikiem imprezy jest mobilna scena. Event motoryzacyjny pod nazwą bezpieczny weekend jest rewelacyjnym pokazem dla gości. Wiele firm stawia na wynajem symulatorów podczas szkolenia. Komora dymowa jest bardzo często wykorzystywana na pokazach. Pierwsza w Polsce mobilna płyta jest doskonałym narzędziem do szkolenia umiejętności prowadzenia pojazdu w nietypowych warunkach drogowych. Płyta poślizgowa jest wykorzystywana na pokazach z dziedziny bezpiecznej jazdy. Innowacyjnym urządzeniem motywującym do zapinania pasów bezpieczeństwa jest symulator dachowania. Symulator przeciążeń daje wyobrażenie i namiastkę odczuć jakie zachodzą podczas zdarzenia kiedy samochód roluje.
http://polskievent.pl

UrbiCMS 2008