Transport

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl. Najlepszą pomoc prawną oferuje Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl .
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Transport i spedycja międzynarodowa

Transport i spedycja międzynarodowa
CMC - funkcjonujemy w trzech obszarach: przerób drewna, transport i spedycja międzynarodowa oraz dystrybucja artykułów spożywczych. Nasz asortyment zaopatrzony jest między innymi w europaleta epal. Działamy w całej Europie. Warto zauważyć, że posiadamy stałe połączenia między naszym krajem, Hiszpanią, a także Włochami. Dystrybucja produktów spożywczych to kolejna dziedzina,którą się zajmujemy. Nasze wyroby pochodzą z hiszpańskiego rynku i są bardzo popularne na całym świecie. Należą do nich między innymi: oliwa z oliwek, owoce morza, ryby, dania gotowe, ciastka.
http://www.cmc.net.pl

Tanie bilety autokarowe

Tanie bilety autokarowe
Firma Polonia Transport powstała na rynku polskim w 1988 roku. Od początku swojego istnienia prowadzimy międzynarodowe przewozy pasażerskie do Niemiec, Anglii, Irlandii oraz Francji. Udostępniamy sprzedaż biletów online. Oferujemy naszym Klientom bezpieczną i wygodną podróż.
http://www.poloniatransport.pl

Przeprawy promowe

Przeprawy promowe
Miastem w naszym kraju, które ma odpowiednio rozwijaną sieć przepraw promowych to Świnoujście. To miasto wolno powiedzieć jest liderem. Przeprawy promowe są w rzeczy samej bardzo dobrze rozwinięte i nie się z tym nie zgodzić. Zresztą nie tylko to nasze miasto oferuje przeprawy promowe.
http://www.skat.com.pl

Transport osobowy

Transport osobowy
"Transportare" to z łacińskiego - znaczy Transport. Potrzeby transportowe stanowią element potrzeb wtórnych człowieka i są ściśle związane z wynikiem różnej lokalizacji przestrzennej zasobów jak skupiska ludzkie i ich miejsca pracy... Transport osobowy i towarowy są podwalinami gospodarki.
http://www.transport.priv.pl/

Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy
BST Jarosław Harazin istnieje od 2001 roku. Początkowo proponowała przewóz osób i rzeczy na terenie Polski, pracując głównie dla spółek z sektora bankowego. Dwa lata później postanowiła zmienić charakter swojej działalności i zaczęła oferować transport międzynarodowy w całej Unii Europejskiej. Wieloletnie doświadczenie, zarówno na rynku krajowym jak i europejskim, oraz zdobyta wiedza przyczyniły się do tego, iż usługi, jakie proponuje BST Jarosław Harazin, są jak najbardziej kompleksowe i satysfakcjonujące. Firma ta pragnie, by transport międzynarodowy, jaki oferuje, stuprocentowo zadowalał nawet najbardziej wymagającego klienta. Stworzyła usługi, które są elastyczne i mogą dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego zleceniobiorcy.
http://www.bstlog.pl

Transport kontenerowy

Transport kontenerowy
Tirsped to transport towarów, obsługa logistyczna, celna i ubezpieczeniowa towarów różnego typu. Specjalnością firmy jest transport kontenerowy z Chin. Obsługujemy wiele krajowych i międzynarodowych koncernów. Z sukcesami funkcjonujemy na rynku od od dawna. Przez długi okres czasu działalności firma wypracowała profesjonalne standardy obsługi klientów. Nasz zespół to sprawdzeni fachowcy z praktyką w międzynarodowych korporacjach.
http://www.tirsped.com.pl


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>UrbiCMS 2008