Oczyszczanie, czyszczenie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Kancelaria prawna. Kancelaria prawna oferuje profesjonalną pomoc prawną.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź

Wyszukaj stronę        Oczyszczanie ścieków - EKOB-TBA

Oczyszczanie ścieków - EKOB-TBA
EKOB TBA to firma skupiająca się na biopreparatach. Do ich licznych funkcji zaliczają się np. oczyszczania ścieków oraz degradacji tłuszczów. Oferowane przez nas towary są stosowane w przemyśle rolniczym, spożywczym, włókienniczym oraz wielu innych. Systematyczne używanie biopreparatów zapewnia efektowne unieszkodliwianie ścieków. Bardzo ważny jest fakt, że oferowane przez nas biopreparaty są przyjazne środowisku. W branży funkcjonujemy już od ponad 10 lat.
http://www.ekobtba.pl

Mycie i dezynfekcja kurnika

 Mycie i dezynfekcja kurnika
Od 2007 roku zajmujemy się zabezpieczaniem zakładów produkujących żywność przed szkodnikami sanitarnymi według systemów HACCP, IFS, BRC Oferujemy usługi w zakresie: Dezynfekcji, Dezynsekcji, Deratyzacji, Fumigacji, Ozonowania oraz [url=www.krisoff.pl][/url]Osuszania po zalaniu Dla rolnictwa i hodowców zwalczanie pleśniakowca lśniącego, zwalczanie much, gazowanie silosów i magazynów ze zbożem, zwalczanie trojszyka, zwalczanie wołka zbożowego, zabezpieczanie budynków przed szczurami i myszami, dezynfekcja obiektów hodowlanych,
http://krisoff.pl/uslugi-ddd-w-rolnictwie/

Śmierdzące buty

Śmierdzące buty
Nie wiesz jak pozbyć się przykrego zapachu z butów? Znaleźliśmy rozwiązanie! Rewolucyjny preparat Nanolux, stworzony na bazie nanosrebra, odświeża, niszczy bakterie oraz chroni stopy i twoje obuwie. Nie jest to zwykły dezodorant do butów.. To nowość na rynku odświeżaczy do obuwia, który już teraz może zagościć w twoim domu. Nieprzyjemny zapach z butów to już nie będzie twój problem, pozwól sobie pomóc i wygrać z Nanolux!
http://www.nanolux.com.pl

Eko-Kraina

Eko-Kraina
Przedsiębiorstwo Eko-Kraina funkcjonuje od 2009 roku. Oferuje głównie preparaty niezbędne przy eksploatacji oczyszczalni ścieków. Przedsiębiorstwo ciągle się rozwija i powiększa swoją ofertę. Obecnie w sklepie Eko-Krainy zakupią Państwo ponadto, środki przeznaczone do oczek wodnych, jak też ogródków, albo utrzymania czystości mieszkań. Posiadamy na przykład, bogaty asortyment biopreparatów, domowych oczyszczalni ścieków, jak i pojemników na deszczówkę. Dostarczamy wyłącznie proekologiczne produkty, zaufanych firm. Oferujemy atrakcyjne zniżki oraz nowości. Pełna oferta dostępna jest w internetowym sklepie Eko-Kraina. Zapewniamy kupującym rzetelne doradztwo podczas zakupów.
http://eko-kraina.pl/

Kleen-Purgatis

Kleen-Purgatis
Kleen-Purgatis to znany producent środków czystości. Ma już ponad 120 lat doświadczenia. Jego przedstawicielem w Polsce jest Polor. W ofercie firmy Kleen-Purgatis odnajdą Państwo, np. odkurzacze, profesjonalne środki czyszczące oraz wyroby przeznaczone do pralni. Dzięki firmie Kleen-Purgatis będą mogli utrzymać Państwo estetykę swojego otoczenia. Z nami stworzą Państwo również dostosowany do Państwa potrzeb plan higieny. Oferujemy atrakcyjne promocje, a także rzetelną obsługę. Kompletny katalog artykułów dostępny jest na naszej stronie www. Z chęcią pomożemy każdemu zainteresowanemu.
http://kleen-purgatis.pl/


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008