Oczyszczanie, czyszczenie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pisanie za Grosze. Korepetytorzy Pisanie za Grosze pomogą Ci w Twojej pracy dyplomowej.
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
e-almatur.pl. e-almatur.pl to biuro turystyczne z myślą o najmłodszych.

Wyszukaj stronę        Oczyszczanie ścieków - EKOB-TBA

Oczyszczanie ścieków - EKOB-TBA
EKOB TBA to firma skupiająca się na biopreparatach. Do ich licznych funkcji zaliczają się np. oczyszczania ścieków oraz degradacji tłuszczów. Oferowane przez nas towary są stosowane w przemyśle rolniczym, spożywczym, włókienniczym oraz wielu innych. Systematyczne używanie biopreparatów zapewnia efektowne unieszkodliwianie ścieków. Bardzo ważny jest fakt, że oferowane przez nas biopreparaty są przyjazne środowisku. W branży funkcjonujemy już od ponad 10 lat.
http://www.ekobtba.pl

Mycie i dezynfekcja kurnika

 Mycie i dezynfekcja kurnika
Od 2007 roku zajmujemy się zabezpieczaniem zakładów produkujących żywność przed szkodnikami sanitarnymi według systemów HACCP, IFS, BRC Oferujemy usługi w zakresie: Dezynfekcji, Dezynsekcji, Deratyzacji, Fumigacji, Ozonowania oraz [url=www.krisoff.pl][/url]Osuszania po zalaniu Dla rolnictwa i hodowców zwalczanie pleśniakowca lśniącego, zwalczanie much, gazowanie silosów i magazynów ze zbożem, zwalczanie trojszyka, zwalczanie wołka zbożowego, zabezpieczanie budynków przed szczurami i myszami, dezynfekcja obiektów hodowlanych,
http://krisoff.pl/uslugi-ddd-w-rolnictwie/

Śmierdzące buty

Śmierdzące buty
Nie wiesz jak pozbyć się przykrego zapachu z butów? Znaleźliśmy rozwiązanie! Rewolucyjny preparat Nanolux, stworzony na bazie nanosrebra, odświeża, niszczy bakterie oraz chroni stopy i twoje obuwie. Nie jest to zwykły dezodorant do butów.. To nowość na rynku odświeżaczy do obuwia, który już teraz może zagościć w twoim domu. Nieprzyjemny zapach z butów to już nie będzie twój problem, pozwól sobie pomóc i wygrać z Nanolux!
http://www.nanolux.com.pl

Eko-Kraina

Eko-Kraina
Przedsiębiorstwo Eko-Kraina funkcjonuje od 2009 roku. Oferuje głównie preparaty niezbędne przy eksploatacji oczyszczalni ścieków. Przedsiębiorstwo ciągle się rozwija i powiększa swoją ofertę. Obecnie w sklepie Eko-Krainy zakupią Państwo ponadto, środki przeznaczone do oczek wodnych, jak też ogródków, albo utrzymania czystości mieszkań. Posiadamy na przykład, bogaty asortyment biopreparatów, domowych oczyszczalni ścieków, jak i pojemników na deszczówkę. Dostarczamy wyłącznie proekologiczne produkty, zaufanych firm. Oferujemy atrakcyjne zniżki oraz nowości. Pełna oferta dostępna jest w internetowym sklepie Eko-Kraina. Zapewniamy kupującym rzetelne doradztwo podczas zakupów.
http://eko-kraina.pl/

Kleen-Purgatis

Kleen-Purgatis
Kleen-Purgatis to znany producent środków czystości. Ma już ponad 120 lat doświadczenia. Jego przedstawicielem w Polsce jest Polor. W ofercie firmy Kleen-Purgatis odnajdą Państwo, np. odkurzacze, profesjonalne środki czyszczące oraz wyroby przeznaczone do pralni. Dzięki firmie Kleen-Purgatis będą mogli utrzymać Państwo estetykę swojego otoczenia. Z nami stworzą Państwo również dostosowany do Państwa potrzeb plan higieny. Oferujemy atrakcyjne promocje, a także rzetelną obsługę. Kompletny katalog artykułów dostępny jest na naszej stronie www. Z chęcią pomożemy każdemu zainteresowanemu.
http://kleen-purgatis.pl/


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008