Hodowla zwierząt

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.

Wyszukaj stronę        Gumy Strzykowe

Gumy Strzykowe
Osoby, które poszukują sprzętu hodowlanego koniecznie powinny poznać stronę Canagri.pl. W obszernej ofercie dostępne są w szczególności: elektryzatory, paśniki, gumy strzykowe, inkubatory jaj, lampy owadobójcze oraz poidła niezamarzające. Dostępny w naszej firmie sprzęt do hodowli sprowadzany jest od najbardziej znanych wytwórców i sprzedawany jest w przystępnych cenach. Ponadto można wybrać produkty z kategorii zwalczanie insektów, bardzo przydatne w gospodarstwach domowych. Staramy się być blisko Klientów, dlatego w razie potrzeby zawsze można zwrócić się do naszych przedstawicieli regionalnych.
http://www.canagri.pl/

Bydło

Bydło
Nasza firma ATH założona została w 2004 roku. Posiadamy spore doświadczenie w handlu żywcem. W naszej działalności wykorzystujemy nowoczesne metody, otrzymaliśmy też świadectwo Rzetelnej Firmy. Tuczniki pozyskujemy od rolników indywidualnych, grup producenckich, a także z zagranicy. Dostarczamy do ubojni krajowych lub zagranicznych, zależnie od sytuacji na rynku. Importowane przez nas tuczniki posiadają wydajność 81% i mięsność ponad 56%.
http://www.agrotranshandel.pl

Wylęgarnia

Wylęgarnia
Na rynku drobiarskim, podobnie jak w każdej innej branży, by osiągnąć należyte rezultaty, trzeba przedstawić wysokiej klasy artykuły, całkowicie odpowiadające oczekiwaniom kontrahentów. Powyższe warunki spełnia Wylęgarnia Drobiu z Białobrzegów. W swoich propozycjach udostępnia kurczaki ? brojlery jak i pisklęta rasy ROSS 308, wywodzące się jedynie z najlepszej klasy stad. Oferowany w wylęgarni drób spełnia wszystkie wymagania inspektowe.
http://www.wylegarnia-bialobrzegi.pl

UrbiCMS 2008