Windykacja

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        Wezwanie do zapłaty

Wezwanie do zapłaty
Automatyczne wezwanie do zapłaty, wysyłane przez program do windykacji w formie sms, maila, faksu, wiadomości głosowej czy listu poleconego. Znajdziesz tu wzór wezwania do zapłaty, możesz również stworzyć własny szablon powiadomienia o płatności, który będziesz wysyłać do swoich dłużników.
http://ewezwanie.pl/

Detektyw Warszawa

Detektyw Warszawa
Lokalne biuro detektywistyczne JARAN istnieje na rynku już od 2006 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pracujemy z dość wielką skutecznością na terenie całej Polski. przeprowadzamy różnego gatunku sprawy, dochodzenia wyjaśniające w trudnych sprawach. W skład Naszej kadry wchodzą tylko i wyłącznie licencjonowani detektywi o najwyższych kwalifikacjach. Posiadamy pozwolenia MSWiA i ubezpiecznie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie działalności detektywistycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Nasza ofertą, którą opublikowaliśmy na stronie internetowej.
http://www.jaran.com.pl

Skuteczna windykacja

Skuteczna windykacja
+ Zapewniamy aktywną windykację na każdym etapie procesu windykacji + Nie pobieramy jakichkolwiek opłat wstępnych, stałych lub abonamentowych. + Nie psujemy relacji z kontrahentami - przez wyważone ale stanowcze dzialania podnosimy prestiż i szacunek wobec naszego klienta. + Ustalone wynagrodzenie pobieramy dopiero od kwot odzyskanych w procesie windykacji + Zapewniamy pełną obsługę prawną na każdym etapie postęowania + Naszym celem jest szybkie uzyskanie nakazu zapłaty w postępowaniu sądowym + Ściśle współpracujemy z komornikami - to gwarantuje skuteczną egzekucję spłaty długów + Dla naszych klientów bezpłatny wywiad gospodarczy
http://windykacja.2s.pl

FIRMA WINDYKACYJNA WROCŁAW

 FIRMA WINDYKACYJNA WROCŁAW
APS Poland Spółka Akcyjna mająca siedzibę we url=http://www.aps-pl.pl Wrocławiu to firma windykacyjna/url oferująca całościowe usługi pomocy w windykacji wierzytelności i długów specjalizująca się w windykacji odzyskiwaniu zaległości finansowych. Naszym zamysłem jest oferowanie usług związanych z kompleksowym rozporządzaniem wierzytelnościami i dążymy do tego, aby stosunki biznesowe podpisywane były na długie lata współpracy z korzyścią dla obu stron. Z tego też powodu staramy się dostosowywać wzory toków windykacyjnych do zapotrzebowań naszych Kontrahentów, a dodatkowe ulepszenia czy modyfikacje procesów opisywać celem uzyskania najbardziej perfekcyjnych reguł współpracy.
http://www.aps-pl.pl

Windykacja dlugów

Windykacja dlugów
Kompendium wiedzy na temat windykacji i obrotu wierzytelnościami. Windykacja długów, postępowania sądowe oraz tytuły egzekucyjne. Zajmujemy się skupem, sprzedażą długów. Na stronie znajdziesz unikalne kalkulatory oraz programy wspomagające windykację.
http://aniamatek.w.interia.pl

Procedo firma windykacyjna

Procedo firma windykacyjna
PROCEDO to firma windykacyjna specjalizująca się we wspomaganiu płynności finansowej przedsiębiorstw, a przede wszystkim w odzyskiwaniu należności od dłużników. Naszym nadrzędnym celem jest eliminowanie ryzyka związanego z niewypłacalnością, a także walka z przejawami wszelkiego rodzaju nierzetelności kontrahentów. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i zaliczek. Naszym jedynym wynagrodzeniem jest prowizja za faktycznie wyegzekwowane od dłużnika pieniądze, co jeszcze bardziej motywuje nas do skutecznego odzyskiwania należności dla naszych klientów. Jako jedna z nielicznych firm windykacyjnych naszą prowizją możemy obciążyć dłużnika dzięki czemu otrzymuja Państwo całą kwotę swojej należności.
http://www.procedo.com.pl/


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008