Windykacja

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.

Wyszukaj stronę        Wezwanie do zapłaty

Wezwanie do zapłaty
Automatyczne wezwanie do zapłaty, wysyłane przez program do windykacji w formie sms, maila, faksu, wiadomości głosowej czy listu poleconego. Znajdziesz tu wzór wezwania do zapłaty, możesz również stworzyć własny szablon powiadomienia o płatności, który będziesz wysyłać do swoich dłużników.
http://ewezwanie.pl/

Detektyw Warszawa

Detektyw Warszawa
Lokalne biuro detektywistyczne JARAN istnieje na rynku już od 2006 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pracujemy z dość wielką skutecznością na terenie całej Polski. przeprowadzamy różnego gatunku sprawy, dochodzenia wyjaśniające w trudnych sprawach. W skład Naszej kadry wchodzą tylko i wyłącznie licencjonowani detektywi o najwyższych kwalifikacjach. Posiadamy pozwolenia MSWiA i ubezpiecznie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie działalności detektywistycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Nasza ofertą, którą opublikowaliśmy na stronie internetowej.
http://www.jaran.com.pl

Skuteczna windykacja

Skuteczna windykacja
+ Zapewniamy aktywną windykację na każdym etapie procesu windykacji + Nie pobieramy jakichkolwiek opłat wstępnych, stałych lub abonamentowych. + Nie psujemy relacji z kontrahentami - przez wyważone ale stanowcze dzialania podnosimy prestiż i szacunek wobec naszego klienta. + Ustalone wynagrodzenie pobieramy dopiero od kwot odzyskanych w procesie windykacji + Zapewniamy pełną obsługę prawną na każdym etapie postęowania + Naszym celem jest szybkie uzyskanie nakazu zapłaty w postępowaniu sądowym + Ściśle współpracujemy z komornikami - to gwarantuje skuteczną egzekucję spłaty długów + Dla naszych klientów bezpłatny wywiad gospodarczy
http://windykacja.2s.pl

FIRMA WINDYKACYJNA WROCŁAW

 FIRMA WINDYKACYJNA WROCŁAW
APS Poland Spółka Akcyjna mająca siedzibę we url=http://www.aps-pl.pl Wrocławiu to firma windykacyjna/url oferująca całościowe usługi pomocy w windykacji wierzytelności i długów specjalizująca się w windykacji odzyskiwaniu zaległości finansowych. Naszym zamysłem jest oferowanie usług związanych z kompleksowym rozporządzaniem wierzytelnościami i dążymy do tego, aby stosunki biznesowe podpisywane były na długie lata współpracy z korzyścią dla obu stron. Z tego też powodu staramy się dostosowywać wzory toków windykacyjnych do zapotrzebowań naszych Kontrahentów, a dodatkowe ulepszenia czy modyfikacje procesów opisywać celem uzyskania najbardziej perfekcyjnych reguł współpracy.
http://www.aps-pl.pl

Windykacja dlugów

Windykacja dlugów
Kompendium wiedzy na temat windykacji i obrotu wierzytelnościami. Windykacja długów, postępowania sądowe oraz tytuły egzekucyjne. Zajmujemy się skupem, sprzedażą długów. Na stronie znajdziesz unikalne kalkulatory oraz programy wspomagające windykację.
http://aniamatek.w.interia.pl

Procedo firma windykacyjna

Procedo firma windykacyjna
PROCEDO to firma windykacyjna specjalizująca się we wspomaganiu płynności finansowej przedsiębiorstw, a przede wszystkim w odzyskiwaniu należności od dłużników. Naszym nadrzędnym celem jest eliminowanie ryzyka związanego z niewypłacalnością, a także walka z przejawami wszelkiego rodzaju nierzetelności kontrahentów. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i zaliczek. Naszym jedynym wynagrodzeniem jest prowizja za faktycznie wyegzekwowane od dłużnika pieniądze, co jeszcze bardziej motywuje nas do skutecznego odzyskiwania należności dla naszych klientów. Jako jedna z nielicznych firm windykacyjnych naszą prowizją możemy obciążyć dłużnika dzięki czemu otrzymuja Państwo całą kwotę swojej należności.
http://www.procedo.com.pl/


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008