Maszyny do metalu

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
Kancelaria prawna. Kancelaria prawna oferuje profesjonalną pomoc prawną.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        Obrabiarki do metalu

Obrabiarki do metalu
Tokarki, frezarki, tokarki CNC, prasy, gilotyny, szlifierki, i inne obrabiarki do metalu, narzedzia, maszyny, katalog firm, ogłoszenia. Dodaj bezpłatnie ogłoszenia. Nowy portla branzy obrabiarkowej
http://www.obrabiarki.net

GANZ Jacek Czyżewski oferta

GANZ Jacek Czyżewski oferta
Firma GANZ Jacek Czyżewski obecna jest na rynku od 2005 roku, świadcząc usługi z zakresu obróbki skrawaniem CNC (cięcie, toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie) prac ślusarskich i monterskich zarówno na podstawie dokumentacji powierzonej jak i opracowań własnych. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz doświadczoną kadrę zarządzającą. Poza tym dysponuje dobrze wyposażonym i nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu możliwe jest wykonanie zaawansowanych technicznie projektów z zachowaniem najostrzejszych wymagań jakościowych. Firma z siedzibą we Wrocławiu.
http://www.ganz.org.pl/pl/oferta.html

Hurtownia Wierteł ADAR Lublin

Hurtownia Wierteł ADAR Lublin
Zajmujemy się importem, dystrybucją i sprzedażą wierteł w bardzo szerokim asortymencie. Posiadamy min. wiertła do metalu, wiertła do betonu, wiertła do szkła, wiertła do glazury, wiertła do drewna, frezy, gwintowniki, narzynki oraz dłuta. W naszej ofercie posiadamy również wysokiej klasy narzędzia ręczne: klucze, wkrętaki, nasadki, tarcze, kombinerki, brzeszczoty.
http://www.adarlublin.pl

Przenośniki taśmowe

Przenośniki taśmowe
Zajmujemy się produkcją przenośników taśmowych. W ofercie posiadamy przenośniki poziome i wznoszące. Oferujemy również elementy do przenośników. Konstrukcja tych przenośników jest malowana proszkowo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.aimtech.pl

Kurs na wózki widłowe Wrocław

Kurs na wózki widłowe Wrocław
Ośrodek szkolenia specjalistów kursy-szeliga.pl z Wrocławia oferuje najtańszy w okolicy kurs na wózki widłowe. Ośrodek zatrudnia najlepszą kadrę szkoleniowców. Możliwość wnoszenia opłat ratalnych oraz negocjacji pasujących godzin nauki. Gratisowe materiały szkoleniowe dla osób uczestniczących w naszych kursach. Krótkie terminy oczekiwania na egzamin końcowy oraz wydanie dyplomu. Profesjonalne kursy na wózki widłowe we Wrocławiu. Tel. 667360360.
http://www.kursy-szeliga.pl

Zigma - projektowanie maszyn

Zigma - projektowanie maszyn
Biuro inżynierii przemysłowej Zigma jest kontynuatorem firmy Biuro Techniczne Polski, która od kilkunastu lat świadczyła usługi technologiczne i pomiarowe. Dynamiczny rozwój parku maszyn pozwolił na rozszerzenie skali działalności Biura, dzięki czemu obecnie oferujemy naszym klientom szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań z zakresu inżynierii przemysłowej, od cięcia materiałów laserem i wodą, aż do wykonywania precyzyjnych rekonstrukcji na podstawie skanu trójwymiarowego. Projektujemy maszyny, a także oferujemy usługi z zakresu toczenia, czy frezowania. Oferujemy również usługi z zakresu drukowania 3D.Drukowanie 3D jest jedną z najszybszych i najtańszych metod Rapid Prototyping czyli szybkiego prototypowania.
http://www.zigma.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008