Kamieniarstwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .

Wyszukaj stronę        blaty z kamienia

blaty z kamienia
Blaty z najwyższej jakości materiałów takich jak kamień, marmur oraz granit. Oferujemy kompleksową obsługę naszych klientów od wstępnych pomiarów przez transport wszystkich niezbędnych materiałów, na profesjonalnym montażu skończywszy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę gdzie dowiedzą się państwo więcej.
http://marmica.pl/

Konglomerat Poznań

Konglomerat Poznań
Aglodrom s.j. to zakład zajmujący się wykonywaniem rzeczy kamiennych. W firmowej ofercie znaleźć można wykończenie, kominki oraz inne elementy według stworzonego projektu. Firma nasza powstała w 1991 r. Co daje śwadectwo o dużym doświadczeniu na polskim rynku. Siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, ul. Kotowo 40. Składujemy bogaty zbiór surowców, który ściągamy z całego świata. Jest to: marmur, granit, konglomerat marmurowy, konglomerat granitowy, trawertyn... Ofertę, wraz z galerią można zobaczyć na firmowej witrynie www.aglodrom.com.pl
http://www.aglodrom.com.pl

Max Granit - wybroby z granitu

Max Granit - wybroby z granitu
Granit, jako niezwykle wytrzymały i odporny na rozmaitego rodzaju czynniki surowiec, idealnie przydaje się na blaty granitowe, zarówno kuchenne jak i do łazienki. Niespotykana powierzchnia tego tworzywa oraz kolorystyka gwarantują intrygujący charakter pomieszczenia. Płytki granitowe mają powszechne funkcje. Są doskonałe w mieszkaniach mieszkaniowych czy też w miejscach o charakterze komercyjnym. Wykorzystanie granitu sprawia że takie płytki wyróżniają się trwałością oraz ekskluzywnym wyglądem.
http://blaty-granitowe.eu

Stone Max

Stone Max
Wyroby z granitogresu to doskonała alternatywa dla takich miejsc jak pracownie, składy czy hale produkcyjne. Nasza firma zapewnia szeroki bogaty zestaw wzorów, rodzaju szlifowania a także możliwość dopasowania rozmiaru. Nasze przedsiębiorstwo to dostawca płytek dla obiektów przemysłowych i mieszkaniowych. Proponujemy wysokiej klasy płytki przemysłowe, które realizują życzenia również szczególnie wybrednych klientów. Płytki Stone Max to nie tylko wysoka klasa ale też komfort stosowania.
http://www.plytki-basenowe.eu

Centrum obróbki kamienia

Centrum obróbki kamienia
Jesteśmy firmą, która produkuje, realizuje oraz projektuje wyjątkowe kamienne produkty przeznaczone do wyposażenia domu i biura. Dbamy o to, aby każdy zrealizowany przez nas projekt stał na najwyższym poziomie. W zakresie wykonywanych przez nas produktów wchodzą między innymi schody kamienne, blaty konglomerat czy też blaty kuchenne. Oczywiście pełna oferta naszej firmy jest o wiele szersza i z całą pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Dysponujemy świetnymi specjalistami oraz nowoczesnym parkiem maszynowym.
http://www.hoder.eu/

Zakład kamieniarski Stonegranit

Zakład kamieniarski Stonegranit
Stone granito to firma która jest specjalista w produkcji wyrobów z: granitu, marmuru, konglomeratów i spieków kwarcowych. Nasze produkty bez wątpienia są piękne i trwałe gdyż do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały a nasze doświadczenie i procedury produkcji pozwalają wydobyć z kamienia jego najlepsze cechy. Nasza oferta obejmuje wykonanie: blatów kamiennych,schodów wewnętrznych i zewnętrznych z kamienia, nagrobków i posadzek. Zapraszamy na naszą stronę po całą ofertę.
http://nagrobkikamienne.pl/blaty-kamienne-katowice/


<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008