Kamieniarstwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
wycieczki E-Almatur. Wybierz wycieczki E-Almatur a będziesz zachwycony!
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl

Wyszukaj stronę        KAM-BIL - kamieniarstwo

KAM-BIL - kamieniarstwo
Firma istnieje na rynku od 1965 roku. Specjalizujemy się w obróbce kamienia naturalnego. Wytwarzamy nagrobki, grobowce, schody, parapety, posadzki, elewacje, kominki, blaty kuchenne i łazienkowe oraz inne wyroby z kamienia. Wszystkie produkty wytwarzamy pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Zapewniamy również montaż naszych produktów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowanych pracowników oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.
http://www.kam-bil.pl

A&J Granit - Nagrobki granitowe

A&J Granit - Nagrobki granitowe
Jesteśmy firmą, dzięki której import granitu z Chin stanie się łatwy i przyjemny. Dzięki naszym polskim korzeniom, wiemy jakie są wymagania jakościowe naszych Klientów i jakiej jakości nasi Klienci od nas oczekują. Zawsze staramy się zapewnić jak najlepszą jakość towaru i obsługi. Oferujemy pełną obsługę logistyczną z Chin do Państwa firmy. Porozumiewamy się po POLSKU, znikają wszelkie bariery językowe. Zapraszamy do współpracy!
http://www.ajgranit.com

Kamień murowy

Kamień murowy
Jesteśmy w ścisłej czołówce polskich firm specjalizujących się w sprzedaży kamienia i grysów ozdobnych. Jako firma Filar sprzedajemy ten kamień od 1955 roku. Mianowicie zajmujemy się obróbką, przemiałem i sprzedażą różnego rodzaju kamienia budowlanego zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla centrów i sklepów ogrodniczych. W ostatnich czasach niezwykle pożądanym wykończeniem jest kamień murowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.firmafilar.pl

Pomniki

Pomniki
Firma Szczotok oferuje usługi kamieniarskie na najwyższym poziomie. Zajmujemy się między innymi nagrobki oraz pomniki. Każdy z nas ma kogoś bliskiego na cmentarzu i stara się mieć pieczę nad jego grobem. odpowiedni nagrobek odpowiedni nagrobek oddajemy cześć bliskiej nam osobie.
http://www.szczotok.pl

Ściernice, akcesoria nagrobkowe

Ściernice, akcesoria nagrobkowe
Piły, frezy, wagoniki diamentowe, akcesoria nagrobkowe - wszystko to znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie. Gwarantujemy solidność, fachowość i wysoki standard usług. Zapraszamy na stronę.
http://www.krzemex.pl

Parapety granitowe , marmurowe

Parapety granitowe , marmurowe
Marmur jest najczęściej wykorzystywanym materiałem w naszej firmie do produkcji schodów, parapetów oraz kominków. Marmur cechuje się najszerszą gamą kolorystyczną z pośród wszystkich kamieni naturalnych dostępnych na naszym rynku. W ofercie naszej firmy są również wszelkiego rodzaju wyroby z granitu, który dzięki swoim właściwością można stosować również na zewnątrz budynku w postaci parapetów oraz schodów zewnętrznych.
http://www.jmgranit.pl


<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008