sprzątanie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Prace Licencjackie Pisanie za Grosze. Prace Licencjackie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.

Wyszukaj stronę        Ścierki z mikrofibry

Ścierki z mikrofibry
Mixclean to firma, która wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom Klienta. Jest to możliwe dzięki wysokiej klasy produktom znajdującym się w szerokiej ofercie naszego sklepu. Profesjonalne sprzątanie ułatwią Państwu doskonałej jakości ŚCIERKI Z MIKROFIBRY, ŚCIERKI JEDNORAZOWE oraz MOPY Z MIKROFIBRY I UCHWYTY. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci oszczędzali nie tylko pieniądze, ale co również istotne – czas. Możecie to sprawdzić sami!
http://mixclean.eu/

Grevit - Opieka nad grobami

Grevit - Opieka nad grobami
[url=www.grevit.pl]Grevit - Opieka nad grobami[/url] to przedsiębiorstwo zajmujące się kompleksową opieką nad grobami na terenie woj. śląskiego. Zajmujemy się takimi usługami jak: - mycie pomników; - sprzątanie nagrobka i obejscia; - plewienie roślinnosci; - odnawianie napisów; - szlifowanie nagrobków; - montowanie ławeczek; - brukowanie wokół nagrobka; - produkcja i dowóz stroików; - dokumentowanie fotograficzne wykonanych usług; Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na [url=www.grevit.pl]stronie[/url]. Znajdzesz tam przejrzyste zdjęcia produktów i usług oraz wiele promocji. Każdy polecony klient to cenne punkty zapisane na konto, dzięki którym np. zlecisz wykonanie darmowej usługi.
http://www.grevit.pl

Sprzątanie i opieka nad grobami

Sprzątanie i opieka nad grobami
Dbajogrob.pl nasza firma oferuje wszelkie usługi pielęgnacji i porządkowania miejsc pochówku. Zajmujemy się również całoroczną opieką nad grobami. W naszej formie zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów w swej dziedzinie dzięki ich wiedzy mogą Państwo być spokojni o powierzane nam prace porządkowe na grobach Bliskich. Skład naszych usług obejmuje: kompleksowe sprzątanie grobów, odśnieżanie w czasie zimy, zapalanie zniczy, układanie bukietów kwiatów, opieka nad grobem zaraz po pogrzebie, pielęgnację i zabezpieczenie płyty nagrobnej. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, lecz macie Państwo jeszcze jakieś pytania prosimy o kontakt z nami z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy na naszą stronę www.dbajogrob.pl.
http://dbajogrob.pl/

Firma sprzą…tają…ca Poznań„

Firma sprzą…tają…ca Poznań„
Firma zajmująca się świadczeniem profesjonalnych usług sprzątania zaprasza do współpracy. Atita korzysta z nowoczesnego sprzętu i środków czystości wysokiej jakości. Wykwalifikowana, uczciwa i miła kadra wyróżnia firmę na tle konkurencji. Bogata oferta firmy oraz doświadczenie i bogate referencje stanowią gwarancję, że podejmują państwo współpracę z pewną i godną zaufania firmą sprzątającą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.
http://www.atita.pl

Odkurzacze - Elinea

Odkurzacze - Elinea
Odkurzacze są podstawowym sprzętem czyszczącym, jakie powinna posiadać każda firma. Prezentowany asortyment jest zróżnicowany pod względem przeznaczenia. W sklepie można znaleźć modele do pracy na sucho, na mokro, odkurzacze hybrydowe oraz wiele więcej. Aktualne ceny wszystkich produktów dostępne są na oficjalnej stronie www.
http://www.elinea.com.pl/Odkurzacze

UrbiCMS 2008