Ekologia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Praca Inżynierska za Grosze. Praca Inżynierska za Grosze to strzał w dziesiątkę!
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.

Wyszukaj stronę        Kolektory słoneczne Gorzów Wlkp.

Kolektory słoneczne Gorzów Wlkp.
Do konieczności wykorzystywania alternatywnych źródeł energii nie trzeba już nikogo przekonywać. Rosnące zanieczyszczenie środowiska oraz ciągle wzrastające ceny energii oraz innych nośników ciepła stały się faktem. Rachunki za energię stanowią coraz większe obciążenie indywidualnych jak i komercyjnych budżetów które z pewnością wciąż będą rosnąć w perspektywie czasu . Jedną z najbardziej efektywnych metod wykorzystania energii słonecznej są próżniowe kolektory słoneczne marki Eco-Energy, które przy prawidłowo zaprojektowanej i wykonanej instalacji mogą zdecydowanie pomóc w obniżce rachunków za energię. A koszt tej instalacji wcale nie jest wysoki!
http://www.eco-energy.org.pl

RenVolt Lampy hybrydowe

RenVolt Lampy hybrydowe
Nasza działalność rozpoczęła się z pasji jaką są Odnawialne Źródła Energii, połączenie tych zainteresowań oraz biznesu stworzyło nam możliwość uczestniczenia w tak dynamicznie rozwijającym się sektorze energii odnawialnej.
http://www.renvolt.com

Organizacja odzysku

Organizacja odzysku
Strona firmowa Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A. Firma zajmuje się przejmowaniem od przedsiębiorców obowiązku odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych. Działalność spółki jest alternatywą dla swego rodzaju kary jaką jest opłata produktowa. Na stronie znajdują się informacje o firmie i jej usługach. Poza główną usługą Eko Cykl oferuje także: szkolenia, audyt produktowy, audyt ekologiczny, sprawozdania opak, sprawozdania oś-op1. Na stronie znajduje się także baza wiedzy zawierająca akty prawne regulujące działalność spółki i poruszające zagadnienia takie jak: CSR, EMAS, recykling, oś-op1, sprawozdanie opak, sprawozdanie oś-op1.
http://www.ekocykl.org

Organizacja odzysku

Organizacja odzysku
Portal organizacje odzysku kierowany jest do przedsiębiorców wprowadzających na polski rynek produktowy w opakowaniach. Strona pomaga przedsiębiorcom w wyborze organizacji odzysku. Portal to także aktualne informacje z branży gospodarki opakowaniami. Poruszane tematy to m.in.: sprawozdania opak, sprawozdania oś-op1, edukacja ekologiczna, opłata produktowa, wiarygodna organizacja odzysku. Na portalu znajdują się także opisy wydarzeń z branży oraz akty prawne dotyczące zagadnienia opakowań.
http://www.organizacjeodzysku.pl

Logistyka zwrotna

Logistyka zwrotna
Strona konferencji Logistyka Odzysku. Konferencja będzie poruszała tematykę odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych w sieciach dostaw jako sposób na generowanie wartości dodanej w tych sieciach. Na stronie znajdują się informacje o temacie i celu konferencji, szczegółowy harmonogram, miejsce i termin. Strona podaje także informacje o patronach i partnerach konferencji. Na stronie znajduje się ponadto baza wiedzy opisująca zagadnienia takie jak: logistyka zwrotna, logistyka odwrotna, ekologistyka, zielona logistyka i reverse logistics. Organizatorem konferencji jest Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A.
http://www.logistykaodzysku.com


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>UrbiCMS 2008