Bezpieczeństwo informacji

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.
Pisanie Esejów. Pisanie Esejów o różnej tematyce. Sprawdź

Wyszukaj stronę        Wytyczne GIODO

Wytyczne GIODO
N-Serwis to doświadczona firma informatyczna z Katowic, której głównym obszarem działania jest podnoszenie bezpieczeństwa danych w firmie. N-Serwis istnieje na polskim rynku od 1999 roku, obsługując podmioty z wielu branż. Firma zajmuje się wdrażeniem Polityk bezpieczeństwa danych osobowych, uwzględniając wytyczne GIODO. N-Serwis opracowuje rozwiązania, które umożliwiają nadzór i ochronę posiadanych danych zgodnie z przepisami prawa oraz normami i międzynarodowymi standardami.
http://www.n-serwis.pl/

Grupawolff.wizytowka.pl

Grupawolff.wizytowka.pl
Firma została założona już kilkanaście lat temu i zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu przemysłowego oraz przeprowadzaniem audytów z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego. Dzięki swojemu doświadczeniu firma zatrudnia wielu wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
http://grupawolff.wizytowka.pl/

UrbiCMS 2008