Bezpieczeństwo informacji

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Wytyczne GIODO

Wytyczne GIODO
N-Serwis to doświadczona firma informatyczna z Katowic, której głównym obszarem działania jest podnoszenie bezpieczeństwa danych w firmie. N-Serwis istnieje na polskim rynku od 1999 roku, obsługując podmioty z wielu branż. Firma zajmuje się wdrażeniem Polityk bezpieczeństwa danych osobowych, uwzględniając wytyczne GIODO. N-Serwis opracowuje rozwiązania, które umożliwiają nadzór i ochronę posiadanych danych zgodnie z przepisami prawa oraz normami i międzynarodowymi standardami.
http://www.n-serwis.pl/

Grupawolff.wizytowka.pl

Grupawolff.wizytowka.pl
Firma została założona już kilkanaście lat temu i zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu przemysłowego oraz przeprowadzaniem audytów z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego. Dzięki swojemu doświadczeniu firma zatrudnia wielu wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
http://grupawolff.wizytowka.pl/

UrbiCMS 2008