tartak

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.
Pisanie Esejów. Pisanie Esejów o różnej tematyce. Sprawdź

Wyszukaj stronę        Meble, deski - Tartak

Meble, deski - Tartak
Firma Tartak-Budzow jest placówką rodzinną prowadzoną z pasją oraz ogromnym zaangażowaniem, została utworzona w roku 1997. Jej adres znajduje się w województwie dolnośląskim a dokładnie w małej miejscowości Budzow. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, ale każdorazowo rozwijamy nasze kompetencje i kwalifikacje. Współdziałając z nami możecie być pewni realizacji zamówień na jak najwyższym poziomie. Umiemy dostosować się indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Oferujemy między innymi wysokiej jakości deski tarasowe czy też wyroby gotowych z drewna modrzewiowego. Ochoczo zapraszamy do zapoznania się z naszą całkowitą ofertą zawartą na naszej stronie internetowej.
http://tartak-budzow.pl/

Drewno - Tartak Poznań

Drewno - Tartak Poznań
Proponujemy składniki więźb dachowych a także konstrukcje drewniane ścian chałup, garaży, wiat, daszki tarasów, altany. Spośród drewna sosnowego jako artykuł szorstki lub heblowany. Więźba stanowi wsparcie i podstawę dla reszty materiałów stosowanych podczas konstruowania dachu. Tym samym istotnym elementem jest pochodzenie oraz próba wykorzystywanego drzewa. Proponujemy też kominkowe drzewo pocięte na 30 lub 40 cm a także połupane. Przy zamówieniach w promieniu 30 km transport gratis. W sprzedaży: dąb, buk, grabina, brzoza. Realizujemy także nietypowe zlecenia podług indywidualnych wskazań Interesanta.
http://stanmark.com.pl

UrbiCMS 2008