Pizzeria Poznań

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .

Wyszukaj stronę        Szybka pizza Poznań

Szybka pizza Poznań
Pizzeria HighFive jest niewielką lecz bardzo profesjonalną pizzerią. Nie ma dla nas znaczenia, kim jesteś ważne jest jedynie to aby zadowolić każde nawet wysoce wyrafinowane podniebienie. Przekonaj się sam wystarczy raz spróbować by wrócić do nas znowu. Wysoka jakość oraz pizza, która jest tworzona z pasji to nasze najlepsze cechy. Mamy w ofercie różnego rodzaju pizze czy też burgery na terenie naszego lokalu jak również z dowozem w mieście Poznań. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu czy też strony i zapoznania się z menu. Miejscem, gdzie znajduje się nasza pizzera jest ul. Wrocławska.
http://highfivepizza.pl/pizza

Piratto tania pizza

Piratto tania pizza
Piratto to pizzeria najdłużej otwarta w Bydgoszczy. Jesteśmy otwarci dla Ciebie też w nocy. Oprócz pizzy oferujemy makarony, sałatki, tortillę i kebab. Bez obaw pizzę spróbować może u nas także osoba wykorzystująca dietą wegetariańską. Niepominęliśmy jednak o fanach dań mięsnych. Sukces Piratto był możliwy dzięki tajnej recepturze ciasta. Drobiazgowo selekcjonujemy składniki do każdego dania. Zjedzenie pizzy ubarwi morski wystrój lokalu. Możesz skorzystać z zakupu na stronie internetowej. Wybór restauracji Piratto da dobry czas w ładnym miejscu.
http://www.piratto.pl

UrbiCMS 2008