Adwokat Warszawa

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa (902) . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
ściągaczka do szyb. ściągaczka do szyb (528)
gotowe prace dyplomowe. gotowe prace dyplomowe (781)

Wyszukaj stronę        Adwokat Warszawa

Adwokat Warszawa
Kancelaria Adwokacka adwokata Rafała Biernackiego z Warszawy serdecznie zaprasza na swoją stronę www poświęconą sprawom związanym z rejestracja zbiorów danych osobowych w Generalnym Inspektorze Ochrony Danych Osobowych. Na stronie mozna dowiedzieć się, kto ma obowiązek rejestracji zbioru danych osobowych, podobnie co powinno zawierać zgłoszenie zbioru danych osobowych do GIODO. Strona w pełni skupia się na kwestiach typu ochrona danych osobowych: polityka bezpieczeństwa, udostępnianie danych osobowych, obowiązki Administratora Danych Osobowych, instrukcja zarządzania systemem informatycznym. Adwokat Rafał Biernacki jest świetnym profesjonalistą także w innych sferach prawa, np: rozwody, alimenty na małżonka, prawo handlowe, prawo pracy.
http://www.rejestracjagiodo.com.pl

Adwokat Warszawa prawo karne

Adwokat Warszawa prawo karne
Zachęcamy odwiedzić stronę www, którą prowadzi słynny adwokat ze stolicy i jaka zadedykowana jest zagadnieniom powiązanym z tematyką prawo karne. Na stronie znajdziecie informacje na problemy takie jak: spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, naruszenie nietykalności osobistej, zatarcie skazania, tymczasowe zatrzymanie, uchylanie się od alimentacji, oszustwo, obraza uczuć religijnych. Ponadto znajdziecie także akty prawne np: Kodeks wykroczeń, Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, Ustawa o postępowaniu w sprawach nieletnich. Adwokat Rafał Biernacki świadczy usługi profesjonalnego doradztwa prawnego, może także być reprezentantem Państwa w postępowaniu przygotowawczym oraz sądowym, przygotowuje także apelacje i inne pisma procesowe.
http://www.adwokatprawokarne.com.pl

Dobry adwokat Warszawa

Dobry adwokat Warszawa
Kancelaria prawna Kazus zatrudnia najlepszych adwokatów, specjalizujących się w większości dziedzin prawa polskiego. Przychodząc do nas otrzymasz darmową opinię na temat tego co można zrobić w danej sprawie i czy możemy się jej podjąć. Oferujemy naszym klientom wpół pracę w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa karnego i wykroczeń, a także w zakresie odszkodowań i windykacji długów. Wyróżnia nas wysoka skuteczność i elastyczność w zakresie wynagrodzenia.
http://www.dobryadwokat.eu

Adwokat Warszawa -sprawy bankowe

Adwokat Warszawa -sprawy bankowe
Jedną ze specjalizacji kancelarii adwokackiej prowadzonej przez adwokata Roberta Ofiara jest pomoc kredytobiorcom, w tym pomoc prawna frankowiczom. Kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących klauzul niedozwolonych w umowie kredytowej. Adwokat udziela porad w przypadku, gdy bank dochodzi zapłaty, gdy kredytobiorca otrzymał wezwanie do zapłaty z banku. Umawiane są konsultacje z adwokatem dotyczące możliwości odzyskania zapłaconych składek ubezpieczenia niskiego wkładu własnego (UNWW). Zapytanie w sprawach bankowych, roszczeń kredytowych można także zgłaszać za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej kancelarii. Kancelaria Warszawa, adwokat Robert Ofiara, siedziba: Al. Jerozolimskie 47 lok. 2.
http://robertofiara.pl

UrbiCMS 2008