Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .

Wyszukaj stronę        Ogrodzenia betonowe

Ogrodzenia betonowe
Producent oferuje betonową kostkę ogrodzeniową z której można budować eleganckie ogrodzenia betonowe a także rożnego rodzaju murki ozdobne. Na stronie znajduje się pełna oferta naszej firmy.
http://www.avesogrodzenia.pl

Kostka brukowa Poznań

Kostka brukowa Poznań
Układanie kostki brukowej (betonowej, granitowej kamienia polnego lub łupka granitowego) to kluczowy obszar działalności firmy Bin-Bruk oferującej usługi na obszarze Poznania i innych miejscowości wielkopolskich. Doświadczona ekipa brukarzy realizuje je w krótkim czasie, dbając przy tym o precyzyjność i wysoką jakość prac. Możliwość umówienia się na bezpłatną wycenę w miejscu wskazanym przez klienta.
http://www.bin-bruk.pl

Poznań instalator

Poznań instalator
Firma Twój Instalator i Hydraulik świadczy rzetelne usługi instalacyjne i hydrauliczne w obrębie Poznania i okolic. Mnóstwo udanych instalacji i zadowolonych klientów zaświadczają o jakości usług firmy.
http://www.twojinstalator.pl

Bramy Poznań

Bramy Poznań
Propozycja firmy Bramhouse to wysokiej jakości profesjonalne bramy garażowe i przemysłowe. Wytwarzamy bramy z komponentów niemieckiej firmy Thyssen. W ofercie specjalistyczne szlabany hydrauliczne firmy FAAC. To sprawdzona włoska konstrukcja, od lat stosowana na włoskich autostradach. W asortymencie także eleganckie markizy obsługiwane ręcznie lub za pomocą pilota. Kontrahentom gwarantujemy montaż i serwis.
http://www.bramhouse.com.pl

Domy Gruszczyn

Domy Gruszczyn
Posiadamy domy na sprzedaż w Swarzędzu. Dane budowlane: najlepszej jakości materiały o wysokiej wytrzymałości. Dokładnie wykonane izolacje przeciw wilgoci i korodowaniu. Fundamenty o grubości 25 cm wbudowane w żelbetonową ławę, elewacja wykończona tynkiem akrylowym, płyty kartonowo-gipsowe. Domy zaopatrzone w systemowe kominy i wszystkie instalacje: elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, alarmową, domofonową, telewizyjną, telefoniczną.
http://www.osiedlezacisze.com

AGMA S.C. - usługi zwyżką

AGMA S.C. - usługi zwyżką
Firma AGMA S.C. specjalizuje się w usługach zwyżką (podnośnik koszowy 3, 5 tony) na samochodach. Szeroka wiedza, doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt pozwoli nam świadczyć usługi z zakresu mycia dachów, elewacji, wyklejania reklam i billboardów, mycia okien czy też montażu oświetlenia.
http://www.zamowzwyzke.pl

Blachodachówka z posypką mineralną

Blachodachówka z posypką mineralną
Blachodachówka z posypką, gont drewniany, bogactwo gontów stalowych czy blacha gontopodobna ? oto fragment oferty czołowego producenta rozwiązań dachowych. Gerard Roofing produkuje odporne na czynniki z zewnątrz dachy, zatwierdzone przez laboratoria atestujące na całym świecie ? spełniają one zatem najwyższe wymagania. Spad i gatunek dachu może ograniczyć możliwości pokrycia dachowego ? dlatego ekipa świadczy usługi doradcze.
http://www.gerardroofs.pl

UrbiCMS 2008