Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Referat za Grosze. Referat za Grosze to strzał w dziesiątkę!
praca magisterska przykłady. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska przykłady i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
przykładowe prace inżynierskie. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę przykładowe prace inżynierskie i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Remonty mieszkań Poznań

Remonty mieszkań Poznań
Propozycja firmy z Poznania Konbud jest znakomita. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na polskim rynku już długi okres czasu. Przedsiębiorstwo posiada w swojej propozycji usługi remontowo-budowlane Poznań, ocieplanie budynków Poznań również układanie płytek Poznań. Pracownicy firmy to doskonali specjaliści, którzy w dużym stopniu poznali zwoje zadanie. Pracownicy firmy posiadają także dogłębną wiedzę teoretyczną.
http://www.konbud-poznan.pl

Dźwig poznań

Dźwig poznań
Poznańska firma świadczy usługi dźwigiem samochodowym BDS z napędem na trzy osie o nośności 18 ton i wysięgnikiem wysuwanym do 27 metrów. Wykonujemy: montaż rusztowań stalowych, układanie płyt stropowych i szalunkowych, roboty specjalistyczne w budownictwie drogowym (mosty, wiadukty), wszelkie roboty montażowe w budownictwie kolejowym, załadunki i rozładunki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Szybko i starannie ? to nasze zalety.
http://www.dzwig-poznan.pl

Inspektor Nadzoru Rybnik

Inspektor Nadzoru Rybnik
Jestem inżynierem posiadającym uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, drogowej i mostowej (koordynacja procesu przygotowania i realizacji inwestycji). Wycena indywidualna dostosowana do potrzeb Inwestora. Zajmuję się nadzorami inwestycji w charakterze Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru Inwestorskiego oraz Kierownika Projektu na terenie całego Śląska.
http://www.proartbud.pl

Tech-Plast Tworzywa Sztuczne Poznań

Tech-Plast Tworzywa Sztuczne Poznań
Firma Tech-Plast jest firmą, która w swojej ofercie posiada wszelkiego rodzaju produkty wykonane z tworzywa sztucznego. Produkty i materiały proponowane przez tą firmę niezbędne są w prawidłowym funkcjonowaniu osób, które prowadzą różnego rodzaju przedsiębiorstwa w branży na przykład takiej jak budownictwo, architektura czy też na przykład reklama i marketing. Firma ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wielu zaufanych klientów, którzy korzystają z jej usług.
http://www.tech-plast.eu

Akustyka Szczecin

Akustyka Szczecin
Firma zajmuje się projektowaniem adaptacji akustycznych pomieszczeń. SPA prowadzi pomiary, tworzy opinie oraz ekspertyzy budowlane. Odpowiednia akustyka wnętrza jest niezbędna w salach odsłuchań, koncertowych, operowych oraz teatralnych. Często pojawiają się także problemy z hałasem w mieszkaniach położonych przy ruchliwych miejscach. Polecamy usługi Samodzielnej Pracowni Akustycznej.
http://akustyka.szczecin.pl

Narzędzia do obróbki drewna

Narzędzia do obróbki drewna
Wąska specjalizacja oferty produktów to specjalność specjalistycznego sklepu online Dobre-Narzedzia.pl. Promocyjne ceny na narzędzia do drewna czołówki krajowych czy światowych wytwórców: Omer, Haubold, Protool, Paslode czy Duo-Fast. Pełnowymiarowe rozwiązania dla cieślów, dekarzy oraz stolarzy: niewiele ważąca, zaawansowana technologicznie gwoździarka gazowa IM45 lub IM90i Paslode, naboje gazowe albo gwoździe do gwoździarek ? wszystkie specjalistyczne artykuły do kupienia za jednym kliknięciem. Atrakcyjne warunki realizacji zamówień ? zapraszamy.
http://www.dobre-narzedzia.pl

UrbiCMS 2008