Osuszanie budynków

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
Prace Licencjackie Pisanie za Grosze. Prace Licencjackie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Drytech24

Drytech24
Zakres usług firmy Drytech24 to kompleksowe osuszanie budynków i pomieszczeń, ozonowanie i osuszanie piwnic, lokalizacja przecieków, iniekcja krystaliczna, izolacje pionowe i poziome. Prowadzimy pogotowanie zalaniowe 24/7. Wypożyczamy sprzęt do osuszania (z usługą transportu, montażu i demontażu urządzeń). Odgrzybiamy budynki i pomieszczenia, osuszamy wilgoć technologiczną.
http://drytech24.pl

Pomiary wilgotności Warszawa

Pomiary wilgotności Warszawa
Zanim zdecydujemy się na wymianę parkietu lub remont mieszkania dobrze jest dokonać pomiaru wilgotności w pomieszczeniach. Wtedy unikniemy problemów z pojawianiem się wilgoci na ścianach, uszkodzeń podłogi, a w konsekwencji niebezpiecznego dla zdrowia grzyba. Warto przeprowadzić takie pomiary, bowiem układanie posadzki czy malowanie ścian na mokrej powierzchni spowoduje, że posadzka będzie puchła, a farba zacznie się łuszczyć ze ściany.
http://osuszaniebudynkowblog.wordpress.com

Odgrzybianie warszawa

Odgrzybianie warszawa
Jesteśmy profesjonalną firma z długoletnim doświadczeniem zajmującą się osuszaniem budynków, eliminowaniem wilgotności oraz grzybów i pleśni, a także zmniejszaniem szkód skutkowanych przez pożar. Nasze usługi realizujemy na bardzo wysokim poziomie. Każda szkoda jest inna, dlatego za każdym razem podchodzimy do tego w sposób indywidualny. Nasze usługi to przede wszystkim: odgrzybianie budynków i mieszkań, wysuszanie ścian, suszenie murów oraz podłogi, szukanie wycieków i pomiary wilgoci i parę innych. Oprócz tego możliwe jest wypożyczyć od nas specjalne urządzenie do usuwania wilgoci. Jeśli pojawi się kłopot, zadzwoń do nas. Przyjedziemy w każde miejsce w Polsce. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą.
http://www.dry-home.pl/

UrbiCMS 2008