Praca

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        Cv wzór

Cv wzór
Jeżeli interesuje Cię przejrzyście wykonany wzór CV w języku polskim lub angielskim oraz poszukujesz przydatnych wskazówek, w jaki sposób stworzyć atrakcyjny życiorys, tak aby zwrócić na siebie uwagę potencjalnego pracodawcy, to koniecznie skorzystaj z porad zawartych na naszej stronie internetowej. Tutaj dowiesz się jak powinna wyglądać budowa Twojego CV oraz jakich błędów powinieneś unikać, by nie zostać przekreślonym w pierwszym etapie rekrutacji. Na naszej stronie znajdziesz także ciekawe artykuły, które pomogą Ci się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, byś mógł wypaść jak najlepiej w oczach pracodawcy. Jeżeli naprawdę zależy Ci na zdobyciu wymarzonej pracy powinieneś koniecznie odwiedzić naszą stronę!
http://cvwzor.umowaoprace.pl

Zwrot podatku z Holandii

Zwrot podatku z Holandii
Firma all-tax zajmuje się odzyskiwaniem zagranicznego podatku. Specjalizujemy się w zwrotach z Holandii, Anglii, Niemiec, Belgii. Jeśli pracowałeś w jednym z powyższych krajów, ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. Bierzemy najniższą prowizję w kraju - zaledwie 7% kosztów podatku. Lokalni konsultanci pomogą Ci ukończyć kompletną procedurę etap po etapie. Całą resztą zajmujemy się samodzielnie, twoim sprawą jest jedynie dostarczenie nam potrzebnych pism.
http://www.all-tax.pl/

Gorzów Wlkp. - info o pracy

Gorzów Wlkp. - info o pracy
Portal poświęcony ofertom pracy i czynnikami z nią związanymi, czyli stażem, kursami i szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje. Dowiesz się jak napisać CV, jak przygotować się na rozmowę o pracę a także poznasz przyczyny i rodzaje bezrobocia. Pomożemy znaleźć Ci pracę w Gorzowie Wielkopolskim i jego okolicach.
http://www.gorzownet.pl

FAKTY - PRACA - akuc.pl

FAKTY - PRACA - akuc.pl
Strona zawiera fakty w tematach : praca, polityka, nauka, nowe technologie oraz wiadomości z kraju i ze świata. Posty dotyczą aktualnej sytuacji na rynku pracy w Polsce oraz trudnej sytuacji bezrobotnych, w tym seniorów po 50. Na stronie są propozycje rozmaitych sposobów zarabiania pieniędzy. Jest także możliwość zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń w różnych kategoriach tematycznych. Dla zmęczonych pracą lub nauką są pomysły na urlop i wakacje.
http://www.akuc.pl

hands to work

hands to work
Firma hands to work doradztwo personalne jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacją jest rekrutacja międzynarodowa . Wiele informacji , w tym oferty pracy, możesz znaleźć na stronie www.handstowork.pl Praca w Holandii jest w oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Siedziba firmy : HANDS TO WORK Sp. z o.o. Doradztwo Personalne Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole email i tel kontaktowy!!: +48 77 456-45-04 / Faks: +48 77 446-78-90 handstowork@handstowork.pl
http://www.handstowork.pl

UrbiCMS 2008