Praca

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pisanie za Grosze. Pisanie za Grosze to najlepsza pomoc w pisaniu prac.
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.

Wyszukaj stronę        Cv wzór

Cv wzór
Jeżeli interesuje Cię przejrzyście wykonany wzór CV w języku polskim lub angielskim oraz poszukujesz przydatnych wskazówek, w jaki sposób stworzyć atrakcyjny życiorys, tak aby zwrócić na siebie uwagę potencjalnego pracodawcy, to koniecznie skorzystaj z porad zawartych na naszej stronie internetowej. Tutaj dowiesz się jak powinna wyglądać budowa Twojego CV oraz jakich błędów powinieneś unikać, by nie zostać przekreślonym w pierwszym etapie rekrutacji. Na naszej stronie znajdziesz także ciekawe artykuły, które pomogą Ci się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, byś mógł wypaść jak najlepiej w oczach pracodawcy. Jeżeli naprawdę zależy Ci na zdobyciu wymarzonej pracy powinieneś koniecznie odwiedzić naszą stronę!
http://cvwzor.umowaoprace.pl

Zwrot podatku z Holandii

Zwrot podatku z Holandii
Firma all-tax zajmuje się odzyskiwaniem zagranicznego podatku. Specjalizujemy się w zwrotach z Holandii, Anglii, Niemiec, Belgii. Jeśli pracowałeś w jednym z powyższych krajów, ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. Bierzemy najniższą prowizję w kraju - zaledwie 7% kosztów podatku. Lokalni konsultanci pomogą Ci ukończyć kompletną procedurę etap po etapie. Całą resztą zajmujemy się samodzielnie, twoim sprawą jest jedynie dostarczenie nam potrzebnych pism.
http://www.all-tax.pl/

Gorzów Wlkp. - info o pracy

Gorzów Wlkp. - info o pracy
Portal poświęcony ofertom pracy i czynnikami z nią związanymi, czyli stażem, kursami i szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje. Dowiesz się jak napisać CV, jak przygotować się na rozmowę o pracę a także poznasz przyczyny i rodzaje bezrobocia. Pomożemy znaleźć Ci pracę w Gorzowie Wielkopolskim i jego okolicach.
http://www.gorzownet.pl

FAKTY - PRACA - akuc.pl

FAKTY - PRACA - akuc.pl
Strona zawiera fakty w tematach : praca, polityka, nauka, nowe technologie oraz wiadomości z kraju i ze świata. Posty dotyczą aktualnej sytuacji na rynku pracy w Polsce oraz trudnej sytuacji bezrobotnych, w tym seniorów po 50. Na stronie są propozycje rozmaitych sposobów zarabiania pieniędzy. Jest także możliwość zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń w różnych kategoriach tematycznych. Dla zmęczonych pracą lub nauką są pomysły na urlop i wakacje.
http://www.akuc.pl

hands to work

hands to work
Firma hands to work doradztwo personalne jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacją jest rekrutacja międzynarodowa . Wiele informacji , w tym oferty pracy, możesz znaleźć na stronie www.handstowork.pl Praca w Holandii jest w oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Siedziba firmy : HANDS TO WORK Sp. z o.o. Doradztwo Personalne Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole email i tel kontaktowy!!: +48 77 456-45-04 / Faks: +48 77 446-78-90 handstowork@handstowork.pl
http://www.handstowork.pl

UrbiCMS 2008