Sprzątanie w firmach

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        Środki czystości sklep

Środki czystości sklep
Oferujemy Państwu szeroki wybór środków czystości różnego przeznaczenia. Proponujemy proszki, płyny, pasty i inne. Do różnych pomieszczeń i różnych rodzajów powierzchni. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.
http://www.srodkiczystosci.net.pl

Eco Global Polska

Eco Global Polska
ECO GLOBAL POLSKA świadczy kompleksowe usługi porządkowe. Współpracujemy głównie z instytucjami państwowymi, a także prywatnymi przedsiębiorcami. Jesteśmy do dyspozycji zarówno, jeśli jesteście Państwo zainteresowani stałą współpracą, jak i jedynie jednorazowym sprzątaniem poremontowym, czy porządkami sezonowymi. Ponadto wykonujemy wiele prac z użyciem specjalistycznego sprzętu. Jest to np. pielęgnacja trawników i roślin, odśnieżanie, czy mycie okien na wysokościach. Staramy się również podkreślać proekologiczne aspekty naszych prac. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.
http://www.ecoglobalpolska.pl

firma sprzątająca - biuro clean

firma sprzątająca - biuro clean
Firma Biuro Clean zapewnia terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnej technologii. Wykonuje także profesjonalne czyszczenie parą wszystkich powierzchni, które są do tego przystosowane, zarówno w biurze jak i w domu. Sprzątanie z nami to przede wszystkim dokładność i szybkość działania. Obszar działania: sprzątanie biur, urzędów, banków , domów, mieszkań sprzątanie po pracach remontowych , po budowie, sprzątanie hal produkcyjnych , sprzątanie terenów zewnętrznych
http://biuro-clean.eu

UrbiCMS 2008