Przemysł

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Kancelaria prawna. Kancelaria prawna oferuje profesjonalną pomoc prawną.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź

Wyszukaj stronę        inkubator technologiczny

inkubator technologiczny
Inkubator technologiczny w Rzeszowie jest miejscem naukowo-badawczym. Znajdują się w nim wysokiej klasy firmy, których główną zaletą jest innowacyjność. Jedną z firm znajdujących się się w inkubatorze technologicznym jest rzeszowska firma Pilc, która za swoją innowacyjność była nie raz wyróżniana.
http://www.pilc.pl/innowacyjnosc.php

Meble ze stali kwasoodpornej

Meble ze stali kwasoodpornej
Spółka KOM-EKO ma do zaproponowania nowoczesne kominy i systemy kominowe, przeznaczone do efektywnego odprowadzania spalin z kotłów opalanych drewnem, gazem oraz paliwami olejowymi. Firma ma w asortymencie wkłady kominowe, kominy dwupłaszczowe, balustrady nierdzewne, wkłady żaroodporne i meble ze stali kwasoodpornej.
http://www.kom-eko.com.pl

Uszczelki gumowe

Uszczelki gumowe
Firma Techrol to profesjonalny producent wyrobów silikonowych, które posiadają ogromne przeznaczenia w różnych gałęziach przemysłu. Techrol wytwarza artykuły, np. uszczelki gumowe, płyty wykonane z gumy, oraz produkty pochodzące od renomowanych firm.Przedsiębiorstwo Techrol jest specjalistą w branży technicznych uszczelnień.
http://www.techroll.com.pl

Ostrzenie narzędzi

Ostrzenie narzędzi
Spółka Narzędzia Skrawające TOOLS jest firmą handlowo-usługową, która posiada dużo lat doświadczenia na rynku. W teren działań firmy wchodzi sprzedaż oraz regeneracja, ostrzenie narzędzi. TOOLS dystrybuuje artykuły pewnych marek, (np. wytaczadło), czemu zawdzięcza powodzenie w branży.
http://www.toolswro.com.pl

Dystrubucja gazu - zbiorniki na gaz

Dystrubucja gazu - zbiorniki na gaz
Proponujemy instalacje propan kluczowego wytwórcy w Europie - firmy Chemet. Proponujemy sprzedaż zbiorników na korzystnych warunkach i systematyczną dostawę gazu. Równocześnie wszystkim naszym klientom fachową i profesjonalną obsługę w zakresie wszelkich prac instalacyjnych zbiorników przydomowych Zbiorniki przydomowe są najważniejszą częścią całej instalacji gazu i dlatego musi być zbudowany solidnie Istnieją dwa rodzaje zbiorników przydomowych - zbiorniki naziemne i podziemne, w kilku typach długości 2,5 m i pojemności 2700 l
http://centrumgaz.eu

Obrabiarki cnc

Obrabiarki cnc
GW Numeric to polska firma z kilkuletnią tradycją w branży obrabiarek. Zajmujemy się produkcją wielkogabarytowych ploterów frezujących CNC oraz dystrybucją elektrowrzecion. Posiadamy własne oprogramowanie i systemy sterowania, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosowywać swoje produkty do konkretnych potrzeb. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy wysoką jakość wyrobów.
http://www.ploteryfrezujace.com

UrbiCMS 2008