Usługi porządkowe

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
wycieczki E-Almatur. Wybierz wycieczki E-Almatur a będziesz zachwycony!
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl

Wyszukaj stronę        Sprzątanie Wrocław - Clean Serwis

Sprzątanie Wrocław - Clean Serwis
Sprzątanie Wrocław - Clean Serwis to przyjaciel twojego domu, apartamentu czy biura, jeśli nie masz czasu, lub ochoty na codzienne porządki, prasownie czy pranie zrobimy to za ciebie szybko, sprawnie i przyjemnie z gwarancją satysfakcji.
http://www.cleanserwis.pl

Mycie okien, elewacji. Gdynia.

Mycie okien, elewacji. Gdynia.
Sprzątanie obiektów, mycie okien i elewacji budynków. Profesjonalne oczyszczanie po remoncie po remoncie, budowie. Sprzątanie piwnic i strychów. Czyszczenie, konserwacja i renowacja podłóg. Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Realizujemy zlecenia na terenie Gdańsk, Sopot, Gdynia, tel: 0-505-478-626
http://www.czyszczenie.dzs.pl

Pranie dywanów Chełm

Pranie dywanów Chełm
Przedsiębiorstwo zajmuje się ogólnym sprzątaniem biur, domów, izb i innych obiektów oraz samochodów. przeprowadza mycie okien, pranie tapicerki, czyszczenie dywanów oraz inne zadania. W koszty każdego zlecenia wliczone jest wykorzystanie profesjonalnych środków czystości oraz specjalistycznego sprzętu firmy Karcher. Sprzątanie to funkcja wymagająca precyzji, którą jest priorytetem firmy.
http://www.sprzatanie-chelm.pl

Opieka nad Grobami Kraków

Opieka nad Grobami Kraków
Oferujemy profesjonalne sprzątanie grobów. Obsługujemy wszystkie cmentarze Krakowa. Oferujemy stałą całoroczną opiekę lub usługi jednorazowe: sprzątanie grobów, mycie i pastowanie nagrobków, sprzątanie otoczenia grobu, palenie zniczy, dostarczanie kwiatów i wieńców, oraz inne usługi. Wykonujemy wszelkie prace na indywidualne życzenie klienta. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów.
http://www.grobykrakow.net

Czyszczenie Karcher Poznań

Czyszczenie Karcher Poznań
Nasza firma zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz tapicerek zarówno meblowych jak i samochodowych. Usługi świadczymy na terenie Poznania i okolic. Oferujemy także możliwość realizacji zleceń w godzinach nocnych. Poznań-dojazd gratis.
http://zawszeczysto.pl

Sprzątanie biur i mieszkań

Sprzątanie biur i mieszkań
Doczysta.eu to profesjonalna firma sprzątająca. Zajmujemy się: sprzątaniem biur, mieszkań i domów. Specjalizujemy się w praniu dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych. Proponujemy także wypożyczenie odkurzaczy do prania dywanów. Ponieważ zależy nam na usługach najlepszej jakości pracujemy tylko na profesjolanym sprzęcie znanych marek. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Wejdź i dowiedz się więcej.
http://www.doczysta.eu


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>UrbiCMS 2008