Opakowania

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Praca Licencjacka za Grosze. Praca Licencjacka za Grosze to strzał w dziesiątkę!
http://www.animatorka-urodziny.com/. Profesjonalna http://www.animatorka-urodziny.com/ . Zapraszamy
wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur. Polecamy wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur .

Wyszukaj stronę        taśmy pakowe folia stretch

taśmy pakowe folia stretch
Zajmujemy się sprzedażą materiałów opakowaniowych m.in. folii stretch, folii pęcherzykowej, pianki polietylenowej i taśm pakowych oraz specjalistycznych. Taśmy pakowe najwyższej jakości na kleju kauczuk naturalny, długość taśmy 66 metrów (72 yardy), szerokość 48 mm.
http://www.tasmy.org/

Opakowania tekturowe

Opakowania tekturowe
Jesteśmy rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkującą i dystrybucją opakowań tekturowych. Stawiamy na profesjonalną i nowoczesną obsługę. Entuzjazm i zaangażowanie zespołu skutkują wysoką jakością produktów i komfortem współpracy dla naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się opakowania tekturowe 3 i 5 warstwowej oraz z mikrofali, w gramaturze od 380-780 gr/m2.
http://www.kamipak.pl

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe
Nasza firma istnieje już od 1990 roku i proponujemy Państwu wyroby o najwyższej jakości i przystępnych cenach. Firma ma wieloletnie doświadczenie w handlu folią oraz w produkcji opakowań foliowych do celów przemysłowych, spożywczych, reklamowych i innych. Zajmujemy się również sprzedażą szerokiej gamy materiałów związanych z opakowaniami. Opakowania nasze mogą posiadać różne wymiary i grubości, zgodnie z przeznaczeniem i potrzebami klienta.
http://www.opak-fol.pl

Stawki opłaty produktowej

Stawki opłaty produktowej
Strona zawiera kalkulator opłaty produktowej umożliwiający łatwe obliczanie opłaty produktowej. Portal jest pomocny w wyborze sposobu realizacji ustawowego obowiązku odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych. Strona porusza takie tematy jak: kto podlega opłacie produktowej, jakie są stawki opłaty produktowej oraz poziomy odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych, jak obliczyć opłatę produktową. Na stronie znajdują się także adresy i numery kont urzędów marszałkowskich oraz wzory sprawozdań oś-op1. Ponadto portal zawiera akty prawne regulujące zagadnienie jakim jest naliczanie opłaty produktowej.
http://www.oplataproduktowa.org

Opłata produktowa

Opłata produktowa
Portal daje możliwość zlecenia wykonania sprawozdania opak firmie Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A. Portal dedykowany jest producentom, wytwórcom opakowań, importerom opakowań oraz eksporterom opakowań oraz produktów w opakowaniach. Na portalu informacje o sprawozdaniach opak: kogo dotyczą, jak je wypełniać, jak wypełniać rubryki dotyczące metali ciężkich, jakie są rodzaje sprawozdań (opak-1, opak-2, opak-3) oraz czym różni się sprawozdanie oś-op1 od sprawozdania opak. Strona zawiera także akty prawne regulujące zagadnienie sprawozdań opak oraz informacje o właścicielu portalu – spółce Eko Cykl.
http://www.opaki.pl

FUREX - Palety Beczki recykling

FUREX - Palety Beczki recykling
FUREX - Palety - Palety Euro – Beczki prowadzi działalność na rynku surowców wtórnych, zajmujemy się szeroko pojętym recyklingiem. Firma nasza skupuje i sprzedaje palety i beczki, dostarczamy własnym transportem swoje wyroby w całej Polsce. Prowadzimy sprzedaż palet nowych i używanych, Wymianę używane na nowe, Renowację uszkodzonych, Produkcję palet nietypowych według rysunku, sortowanie u klienta Skup palet używanych, uszkodzonych bądź zbędnych, Zagospodarowanie odpadów, recykling. Ponadto prowadzimy sprzedaż wraz z transportem w dowolne miejsce w Polsce beczki metalowe, plastikowe, kanistry, pojemniki. Przystępny cennik, niskie ceny
http://furex.pl


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008